Menu
Poptávka

Jsme tu pro vás

Nabízíme odborné topenářské služby pro zákazníky z Brna a okolí. Realizujeme etážové topení na základě odborné způsobilosti výkonu topenářských prací. Využijte našich dlouholetých zkušeností z oblasti realizace etážového topení. Garantujeme vám prvotřídní provedení za velmi výhodnou cenu. Provádíme komplexně včetně vytvoření projektu etážového topení, dodávky materiálu, revizních zpráv a otestování v plném provozu a taktéž včetně nastavení funkčních prvků pro snadné ovládání. 

Etážové topení Plynové etážové topení Etážové topení z ocelových trubek

Možnosti realizace:

  1. Etážové topení s elektrickým kotlem
  2. Etážové topení s plynovým kotlem (plynové etážové topení)
  3. Etážové topení se zdrojem na tuhá paliva

Nejčastěji instalujeme plynové etážové topení. Etážové topení má zpravidla jeden primární zdroj tepla, který prostřednictvím otopné soustavy instalované ve stejné rovině distribuuje teplo do radiátorů v daném patře. Na rozdíl od ústředního topení je plynové etážové topení určeno pro vytápění na úrovni jednoho patra či bytové jednotky v patře. Oběh teplé vody pro topení může díky promyšlené konstrukci etážového topení probíhat samocirkulací, což je jedna ze zásadních výhod. V opačném případě je třeba zapojit do podpory oběhu teplé vody v etážovém systému čerpadlo.

Pokud preferujete teplovodní etážové topení z ocelových trubek, pak ho pro vás rádi zrealizujeme. Jedná se o systém s dlouhou životností, nejčastěji aplikovaný v rámci rozsáhlejších vícepatrových domů.

V případě zájmu o nezávazné nacenění instalace etážového topení nás neváhejte kontaktovat .

Proč do toho jít s námi

Nechejte si zpracovat nezávazné nacenění

Ukázky realizací

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.