insebo.cz > Rekonstrukce bytů
Nechte si nezávazně nacenit:
info@insebo.cz
+420 606 202 494
Kontakt

Rekonstrukce bytů Brno

Vlastníte byt v Brně či okolí a zvažujete jeho rekonstrukci? INSEBO Brno pro vás zajistí kompletní i částečné rekonstrukce bytů do moderní, stylové a především účelné podoby. Váš původní byt dokážeme kompletně změnit k nepoznání. Chybí vám jasná představa či dostatek času se rekonstrukci vašeho bytu věnovat? Nechte veškeré starosti a zařizování na firmě INSEBO Brno.

Rekonstrukce bytového jádra

Úspěšná rekonstrukce bytového jádra vyžaduje kromě kvalitní realizace stavebních prací také řádně provedené předrealizační kroky a odborné vedení celé této přestavby. My vám spokojenost garantujeme od první schůzky až po předání díla, vypracujeme vizualizační návrh rekonstrukce vašeho bytu.

Zjistěte více k rekonstrukcím jader

 

Rekonstrukce koupelny

Pro vytvoření celkové představy o nové podobě koupelny vám jako zákazníkům zdarma vypracujeme grafický návrh. Po jeho odsouhlasení a následném uzavření smlouvy přichází na řadu samotná rekonstrukce koupelny.

Zjistěte více k přestavbám koupelen

Celková rekonstrukce bytů a domů

Disponujeme stálým týmem zkušených a šikovných řemeslníků, s nimiž jsme schopni provést kompletní, precizní a přitom rychlou rekonstrukci bytu nebo domu od podlahy až po strop. V rámci rekonstrukce bytů a domů spolupracujeme se špičkovými brněnskými projektanty a bytovými architekty.

Zjistěte více k celkovým rekonstrukcím

 

Rekonstrukce sociálních zařízení

Cenově příznivé služby dokážeme nabídnout i pro veřejný sektor. Máme v Brně a okolí bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi sociálních zařízení ve firmách, školách, školkách, úřadech, institucích nebo různých rekreačních zařízeních. Využijte je při renovaci i vy.

Zjistěte více k renovacím sociálek

 

Jak zajistit profesionální a rychlou rekonstrukci bytu?

Plánovat a následně provést rekonstrukci bytu svépomocí je velkou výzvou a tudíž i dost zásadní starostí. Předpokládá se znalost technologií, dispozičních řešení, řemeslných postupů, výběr materiálů a na startu by mělo být také detailní plánování. Veškeré tyto starosti si můžete ušetřit, pokud rekonstrukci bytu zadáte firmě INSEBO Brno. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme velmi účelně synchronizovat realizační činnosti, dodávky materiálu apod. Přestože si za kompletní či částečnou rekonstrukci bytu zaplatíte, uspořený čas a absence starostí stojí opravdu za to.  Zpravidla se totiž stává, že pokud řešíte rekonstrukci bytu svépomocí, pak většinu času strávíte vyřizováním nepodstatných věcí a zajišťováním logistiky a příprav, přičemž stejně přistoupíte k faktu, že na určité činnosti bude lépe si objednat řemeslného odborníka. Rekonstrukce bytu svépomocí se tak navíc často protáhne na neurčito.

Díky počátečním specifikačním setkáním se snažíme do detailu pochopit vaše požadavky spojené s rekonstrukcí bytu. Vždy si klademe otázku, zda bychom takto navrhli i přestavbu svého vlastního bytu. Snažíme se respektovat vaše přání, ale ne slepě. Máme řadu zkušeností z řady typů a velikostí bytů, proto se snažíme klientovi při plánování výsledné podoby rekonstrukce bytu odborně poradit a směřovat ho k modernímu, nadčasovému, funkčnímu bydlení dle ergonomických požadavků dnešní doby. Výsledkem společného plánování je návrh podoby a rozsahu rekonstrukce bytu, který pro vás sestavíme a také konkrétní cenový rozsah, který se snažíme vždy dodržet, což se nám díky předchozím realizačním zkušenostem ve většině případů daří na 100 %.

Pokud máte zájem se nezávazně setkat a probrat rekonstrukci vašeho bytu, pak kontaktujte INSEBO Brno!

Nejčastější lokality realizací: