Menu
Poptávka

Rekonstrukce bytů Brno

Vlastníte byt v Brně či okolí a zvažujete jeho rekonstrukci? INSEBO Brno pro vás zajistí kompletní i částečné rekonstrukce bytů do moderní, stylové a především účelné podoby. Váš původní byt dokážeme kompletně změnit k nepoznání. Chybí vám jasná představa či dostatek času se rekonstrukci vašeho bytu věnovat? Nechte veškeré starosti a zařizování na firmě INSEBO Brno. Precizní realizace služby "rekonstrukce bytu Brno" za přijatelnou cenu. Kontaktujte nás. Specializujeme se na službu "rekonstrukce bytu Brno".

Jak zajistit profesionální a rychlou rekonstrukci bytu?

Jak na rekonstrukci bytu? Plánovat a následně provést rekonstrukci bytu svépomocí je velkou výzvou a tudíž i dost zásadní starostí. Předpokládá se znalost technologií, dispozičních řešení, řemeslných postupů, výběr materiálů a na startu by mělo být také detailní plánování. Veškeré tyto starosti si můžete ušetřit, pokud rekonstrukci bytu zadáte firmě INSEBO Brno. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme velmi účelně synchronizovat realizační činnosti, dodávky materiálu apod. Přestože si za kompletní či částečnou rekonstrukci bytu zaplatíte, uspořený čas a absence starostí stojí opravdu za to.  Zpravidla se totiž stává, že pokud řešíte rekonstrukci bytu svépomocí, pak většinu času strávíte vyřizováním nepodstatných věcí a zajišťováním logistiky a příprav, přičemž stejně přistoupíte k faktu, že na určité činnosti bude lépe objednat si řemeslného odborníka. Rekonstrukce bytu svépomocí se tak navíc často protáhne na neurčito. My ručíme za kvalitu výsledné práce, jsme precizní a máme zkušenosti, proto zvažte, zda neobjednat službu "rekonstrukce bytů Brno" právě u nás.

Díky počátečním specifikačním setkáním se snažíme do detailu pochopit vaše požadavky spojené s rekonstrukcí bytu. Vždy si klademe otázku, zda bychom takto navrhli i přestavbu svého vlastního bytu. Snažíme se respektovat vaše přání, ale ne slepě. Máme nespočet zkušeností z rekonstrukcí řady typů a velikostí bytů, proto se snažíme klientovi při plánování výsledné podoby rekonstrukce bytu odborně poradit a směřovat ho k modernímu, nadčasovému, funkčnímu provedení dle ergonomických požadavků dnešní doby. Výsledkem společného plánování je návrh podoby a rozsahu rekonstrukce bytu, který pro vás sestavíme a také konkrétní cenový rozsah, který se snažíme vždy dodržet, což se nám díky předchozím realizačním zkušenostem ve většině standardních případů daří.

Cena kompletní rekonstrukce bytu?

Pokud máte zájem se nezávazně setkat a probrat nacenění služby "rekonstrukce bytu Brno", pak kontaktujte INSEBO Brno! Cena rekonstrukce vám bude sdělena po prvotním zjištění rozsahu požadavků na rekonstrukci.

Nejčastější lokality realizací:

 • Rekonstrukce bytu Brno-Bohunice.
 • Renovace bytu Brno-Bosonohy.
 • Rekonstrukce bytu Brno-Bystrc.
 • Renovace bytu Brno-Černovice.
 • Renovace bytu Brno-Jundrov.
 • Rekonstrukce bytu Brno-Kohoutovice.
 • Rekonstrukce bytu Brno-Komín.
 • Renovace bytu Brno-Královo Pole.
 • Rekonstrukce bytu Brno-Líšeň.
 • Rekonstrukce bytu Brno-Medlánky.
 • Renovace bytu Brno-Lískovec.
 • Řečkovice a Brno-Mokrá Hora.
 • Rekonstrukce bytu Brno-Brno.
 • Renovace bytu Brno-Jih.
 • Rekonstrukce bytu Brno-Slatina.
 • Rekonstrukce bytu Brno-Střed.
 • Renovace bytu Brno-Tuřany.
 • Renovace bytu Brno-Vinohrady.
 • Renovace bytu Brno-Žebětín.
 • Rekonstrukce bytu Brno-Židenice.

Přestavba bytu nemusí být složitá a drahá. Zavolejte nám. Specializujeme se na kompletní rekonstrukce bytů bez rozdílu stáří budovy. Provádíme jak přestavby bytů panelových, tak i přestavby bytů pavlačových a prvorepublikových.

Rekonstrukce vašeho bytu zvládneme v dohodnutém termínu a za dobrou cenu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně výměny stoupaček provádíme na klíč.

 

Naše ostatní služby:

------------------

Tematická specifikace služby: rekonstrukce bytu, cena rekonstrukce, Brno rekonstrukce, cena rekonstrukce bytu, firma na rekonstrukci. Dále také: rekonstrukce bytu na klíč, kompletní rekonstrukce bytu, kompletní rekonstrukce bytu cena.

FAQ

Proč zvolit službu Rekonstrukce bytů právě od firmy Insebo?

Odborná všestrannost týmu nám pomáhá úspěšně realizovat různé typy zakázek. Všechny naše činnosti se prolínají. Rádi a ochotně přijmeme malou i velkou zakázku. Díky získaným dlouholetým zkušenostem umíme vyřešit nastalé problémy ke spokojenosti klienta, nic nás nepřekvapí.

Dbáme na kvalitu provedené práce, moderní řemeslné postupy, neboť se stále průběžně školíme ve znalosti nových technologií, inovativních materiálů a montážních postupů.

Dodržujeme dohodnuté nacenění a termíny. Jsme společnost, která vždy dbá na bezstarostnost a spokojenost klientů. Jsme zde pro vás - připraveni nabídnout služby v maximální kvalitě a v co nejkratší době.

Umíme dodat zařizovací materiály za výhodné dodavatelské ceny.

Je služba Rekonstrukce bytů realizována včetně dodávky materiálu?

Ano, dokážeme za velmi výhodných podmínek (s ohledem na množství našich zakázek) obstarat veškerý potřebný stavební i instalační materiál za výhodné ceny. Pro instalatérské práce používáme nejčastěji produkty značek Geberit, Honeywell, Alca, Wavin Ekoplastik, Schell, Dražice, Schneider, Siemens. Ideálně pro nás i pro klienta je stav, kdy veškerý materiál zajišťujeme my a pak jen vyfakturujeme danou spotřebu. Pokud si klient přeje, pak je možné se dohodnout, že si materiál zajistí sám, nicméně ze zkušeností se vždy objeví komponenta, která chybí nebo je složitější ji zajistit apod.

Na nákup materiálu je zpravidla třeba složit zálohu.

Jak dopředu si Rekonstrukce bytů musím objednat?

Máte-li zájem o rekonstrukci jádra nebo instalatérské práce, pak se ozvěte co nejdříve a dostatečně dopředu. Plnost našeho realizačního kalendáře na další rok řešíme cca od konce léta. Vhodné je začít domluvu cca 3 měsíce před plánovaným termínem realizace instalací nebo rekonstrukce. Je třeba akceptovat, že tyto řemeslné služby jsou dosti žádané, je nedostatek realizátorů a zároveň již několik klientů je vždy nasmlouváno na termíny před vámi. Vždy se však snažíme s každým novým klientem najít kompromis a provést objednané instalační práce a rekonstrukční úkony co nejdříve to jde. Je třeba akceptovat, že před vámi máme nasmlouvané dřívější klienty, které je třeba dořešit, neboť ctíme termíny, což chápeme jako naši konkurenční přednost a klienti jsou nám za to vděční.

Jak probíhá nacenění Rekonstrukce bytů?

Sdělení ceny lze v jednodušších případech řešit telefonicky, nicméně z praxe máme ověřeno, že nejprve je třeba zjistit detaily zakázky, případně obhlédnout místo realizace včetně všech možných instalačních problémů, a pak teprve zpracujeme cenovou nabídku, která je reálná a odpovídá skutečnosti. Nacenění pak většinou sdělujeme mailem nebo na základě osobního setkání. Ideální je osobní jednání, při kterém můžeme podle situace řešit veškeré vaše požadavky a rovnou na ně reagovat.

Úhrada za službu Rekonstrukce bytů je možná fakturou nebo jen hotově?

Varianta platby za realizaci záleží na naší dohodě, oba způsoby akceptujeme. V případě firem, bytových družstev a institucí je úhrada nejčastěji řešena formou fakturace. U standardních majitelů domů preferujeme úhradu hotově. U veškerých zakázek je účtována poměrná záloha na materiál a zařizovací předměty.

Jaká je historie a zkušenosti firmy Insebo?

Původně čistě instalatérská firma Insebo byla založena panem Šebelou v roce 1991. Již od samého počátku firma řešila opravy a montáže domovních rozvodů, montáže bytových vodoměrů, dodávky a montáže vnitřních instalací a zařizovacích předmětů, montáže odpadů a kanalizace. Na základě nabytých zkušeností a s ohledem na požadavku klientely firma Insebo rozšířila svůj odborný servis o plynoinstalace a topenářské práce. S velkým růstem zakázek se rozšiřoval i realizační tým a profilovala se odbornost i realizační zkušenosti. Po roce 2000 se firma vrhla i na tolik žádané stavební práce.  Aktuálně tak firma dokáže nabídnout kompletní servis pro rekonstrukce bytů, rodinných domů, bytových jader, koupelen nebo sociálních zařízení.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

Insebo Brno řeší novostavby i rekonstrukce budov, výměnu stoupaček v bytových domech a panelácích. Zkušení instalatéři a topenáři řešící montáže plynu a vytápění zařídí veškeré páteřní rozvody budovy, včetně kanalizace, vody. Následně jsou vystřídáni zedníky a obkladači, aby dokončili rekonstrukci interiéru dle přání zákazníka.

Instalujeme podlahového topení, provádíme výměny kotlů a radiátorů, údržbu kotelen a výměníkových stanic, opravy rozvodů plynu aj.

Mezi náš prioritní směr patří kompletní rekonstrukce RD nebo výměny stoupaček v bytových domech a panelácích. Nicméně zajistíme dle dohody i dílčí realizace, pokud na ne máme potřebný čas. Jedná se např. o:

 • Instalace rozvodů kanalizace vnitřní i venkovní.
 • Instalace rozvodů vodovodního potrubí a ZTI.
 • Instalace radiátorů a koupelnových těles.
 • Instalace plynových rozvodů.
 • Instalace plynových a elektrických kotlů.
 • Instalace elektrických, plynových a kombinovaných ohřívačů vody.
 • Rozvody topení včetně podlahového.
 • Realizace tepelných čerpadel.

Jaká je působnost firmy Insebo v rámci ČR?

Jsme instalatérská a topenářská firma se sídlem v Brně. Odborné topenářské práce, vodoinstalace a plynoistalace a rekonstrukce proto poskytujeme pro klienty z Brna a širšího okolí (cca do 70km od Brna). Pokud by si nás klient vyžádal i na větší vzdálenost, určitě zakázku neodmítneme, jen se vzdálenost realizace logicky odrazí v ceně zakázky.

Jak probíhá spolupráce s instalační firmou Insebo Brno?

Ať už chcete nacenit kompletní balíček instalačně-topenářských služeb, nebo naopak pouze konkrétní službu, vždy se s vámi při finalizaci rozsahu a zadání zakázky osobně sejdeme, probereme detaily vašeho projektu. Poskytneme vám kompletní konzultační servis, jehož výsledkem je finální zadání a rozsah prací, které pro vás v dohodnutém termínu zajistíme. Následuje podpis smlouvy a úhrada zálohy dle podmínek smlouvy. Poté se objedná případný specifický materiál a zařizovací předměty na dohodnutý termín realizace. Po zhotovení díla dochází k předání.

S jakými značkami zařizovacích předmětů prioritně pracujete?

V rámci finalizace rekonstrukcí bytových jader a řešení koupelen/toalet v rodinných domech nejčastěji používáme produkty firem Ravak, Hüppe, Hansgrohe, Kaldewei, Dřevojas, Grohe, Laufen, Jika, RAR, Roca. Jsme schopni je zajistit u našich dodavatelů za výhodnější ceny.

Jaká je odbornost pracovníků instalatérské firmy Insebo?

Náš kolektiv je složen z řemeslných profesí, z nichž všichni mají odborné vzdělání v daném oboru. Ať už výuční list s nebo bez maturity. Pomocné síly provádí činnost pod dohledem vyučených mistrů a na základě získaných zkušeností. Provádíme pravidelné školení a certifikace pro jednotlivé profese, abychom dokázali efektivně reagovat na požadavky zákazníka a moderní trendy ve stavebnictví a instalacích.

Máte kontaktní kancelář pro osobní setkání?

Pokud potřebujete navštívit instalatérskou firmu Insebo Brno, pak ji najdete na adrese Výstaviště 1, 648 36 Brno (areál brněnského výstaviště - pavilon A3). V příjemném prostředí naší kanceláře probereme u dobré kávy vaše požadavky a naše realizační možnosti.

Referenční ukázky

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.