Menu
Poptávka

O firmě INSEBO – montáže, opravy, rekonstrukce ...

Jsme brněnská rodinná firma působící na trhu odroku 1991. V té době ji založil Pavel Šebela st. a původní náplní činnosti byly instalatérské práce, zejména opravy a montáže domovních rozvodů, montáže bytových vodoměrů, dodávky a montáže vnitřních instalací a zařizovacích předmětů, montáže odpadů a kanalizace

Později byla nabídka služeb doplněna o plynoinstalační a topenářské práce, takže jsme již v devadesátých letech byli schopni kromě zakázek v oblasti zdravotechnické instalace realizovat také dodávky a montáže vytápění včetně podlahového topení, výměny kotlů a radiátorů, údržbu kotelen a výměníkových stanic, opravy rozvodů plynu aj. Na konci devadesátých let firma dávala v Brně práci až 20 zaměstnancům.

V roce 2002 přišel do firmy po úspěšném dokončení studia vysoké školy se zaměřením na ekonomii a management syn zakladatele Pavel Šebela ml. Zhruba ve stejné době se zvolna začala rozvíjet také naše stavební činnost, která byla logickým vyústěním požadavků zákazníků na poskytování komplexních služeb, zejména v oblasti rekonstrukcí.

Přes drobné zednické a obkladačské práce spojené s opravami vodoinstalace, plynoinstalace a topení se postupem času staly stavební práce významnou složkou naší činnosti a v současné době jsme schopni v Brně a okolí provádět celkové rekonstrukce bytů, rodinných domů, bytových jader, koupelen nebo sociálních zařízení.

Nemalou zásluhu na tom má i příchod druhého syna Michala do firmy. Jako absolvent VUT v Brně v oboru pozemního stavitelství získal potřebnou praxi ve významné stavební společnosti Unistav a od roku 2010 uplatňuje své znalosti právě v rodinné firmě. Navíc jsme díky tomu schopni nyní zákazníkům nabídnout i tvorbu grafických návrhů interiérů a 3D vizualizací.

Kontaktujte nás a my pro Vás v Brně a okolí zajistíme tyto služby:

to vše včetně:

  • nezávazné osobní návštěvy přímo u zákazníka
  • zprostředkování projektové dokumentace ZTi a ÚT
  • bezplatného vypracování cenové nabídky
  • profesionální realizace s respektováním potřeb a přání zákazníka
  • záruční doby minimálně 36 měsíců
X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.