Menu
Poptávka

Výměna stupaček

Poskytujeme odborné instalatérské služby: „ výměna stoupaček Brno “ a „ rekonstrukce stoupaček Brno “. Služba je primárně určena lokálním zákazníkům (Brno a okolí do 30 km), neodmítáme však zakázky i mimo tento rádius, je třeba se domluvit na podmínkách. Rádi vám výměnu stoupaček nezávazně naceníme a následně dohodneme detaily zakázky. Pokud hledáte precizní realizátory s dlouholetými zkušenostmi z řady instalací různých rozsahů, pak jsme připraveni vám poskytnout odborný servis. Garantujeme dodržení sjednaných termínů, výhodné cenové podmínky a především komunikačně-konzultační servis. Snažíme se realizační čas výměny stoupaček eliminovat na minimum, aby pohodlí obyvatel domu bylo omezeno po nejkratší nutnou dobu.

Nejčastější prováděné zakázky:

  • Výměna stoupaček v bytových domech
  • Rekonstrukce stupaček v kancelářských budovách
  • Výměna stoupaček ve školách a úřadech
  • Rekonstrukce stoupaček v panelových domech
  • Výměna stoupaček ve skladech

Rekonstrukce stoupaček ve zděných domech staršího data (postaveny před r. 1960) jsou mnohem více komplikovanější než v domech panelových. Často totiž trasa původních rozvodů nevyhovuje normám a požadavkům na účelné řešení. Rozvody se tedy musí kompletně přeplánovat, a hlavně připravit nové prostupy pro ně.

Nechte si nezávazně nacenit

Rekonstrukce stoupaček Brno

Ležaté rozvody a stoupačky provádíme ve variantách: měď, pozinkovaná ocel nebo plast (PPr). Společně s kvalitním osazením rozvodů v podobě kvalitních kulových ventilů, uzávěrů a regulačních klapek jsou základem dlouholetého bezproblémového provozu. Naši instalatéři jsou opravdu natolik zkušení, že máte garanci precizní práce v každém detailu, ať už se jedná o spolehlivost jednotlivých závitových spojů, nebo svařených napojení rozvodů. V rámci služby „rekonstrukce stoupaček Brno“ instalujeme samozřejmě i tepelnou návlekovou izolaci.

Rekonstrukce stoupaček provádíme včetně bouracích prací, odvozu suti, zednického zapravení vzniklých otvorů, hrubého úklidu. V případě požadavku na pokládku dlažby a obkladů provedeme i tyto práce. Službu „rekonstrukce stoupaček Brno“ poskytujeme jako komplexní řešení. Tj. zajistíme i veškerou administrativu a projektovou část. Předkládáme položkový rozpočet, prováděcí zprávu nebo standardní projekt.

Oprava stoupaček kanalizace

V rámci služby „ oprava stoupaček kanalizace Brno “ provádíme dílčí opravy, čištění a monitoring systému odpadních vedení. Pokud se postupně rozvody ucpávají nebo začínají netěsnit v často namáhaných místech či problematických napojeních, pak se začínají projevovat související problémy se špatnou propustností/průtokem nebo unikem tekutin doprovázeným zápachem. Ideální je prevence, která díky pravidelně prováděnému monitoringu umí včas odhalit možné problémy starších rozvodů.

Problematické části a netěsnící napojení vyměníme, při výměně zkontrolujeme ostatní napojené části (navazující pokračování stoupaček), které doposud nevykazují zjevné nedostatky. Snažíme se eliminovat čas a náročnost výměny, aby odstávka odpadního systému byla co nejkratší. Realizaci v rámci služby „oprava stoupaček kanalizace Brno“ provádíme vždy tak, aby v případě následných dalších řešených problémů v budoucnu bylo možné již opravené místo snadno napojit na aktuální rekonstrukci.

Možné je dohodnout i odhlučnění stávajících rozvodů odpadu.

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.