Menu
Poptávka

Etážové topení

Nabízíme odborné topenářské služby pro zákazníky z Brna a okolí. Realizujeme etážové topení na základě odborné způsobilosti výkonu topenářských prací. Využijte našich dlouholetých zkušeností z oblasti realizace etážového topení. Garantujeme vám prvotřídní provedení za velmi výhodnou cenu. Provádíme komplexně včetně dodávky materiálu a otestování v plném provozu a taktéž včetně nastavení funkčních prvků pro snadné ovládání. 

Nechte si nezávazně nacenit

Možnosti realizace

  1. Etážové topení s elektrickým kotlem
  2. Etážové topení s plynovým kotlem (plynové etážové topení)
  3. Etážové topení se zdrojem na tuhá paliva

Nejčastěji instalujeme plynové etážové vytápění. Etážové topení má zpravidla jeden primární zdroj tepla, který prostřednictvím otopné soustavy instalované ve stejné rovině distribuuje teplo do radiátorů v daném patře. Na rozdíl od ústředního topení je plynové etážové topení určeno pro vytápění na úrovni jednoho patra či bytové jednotky v patře. Oběh teplé vody pro topení může díky promyšlené konstrukci etážového topení probíhat samocirkulací, což je jedna ze zásadních výhod. V opačném případě je třeba zapojit do podpory oběhu teplé vody v systému etážového vytápění i čerpadlo.

Pokud preferujete teplovodní etážové topení z ocelových trubek, pak ho pro vás rádi zrealizujeme. Jedná se o systém s dlouhou životností, nejčastěji aplikovaný v rámci rozsáhlejších vícepatrových domů.

Cenu etážového topení zjistíte tak, že nám pošlete konkrétní zadání, představy a sdělíte rozsah realizace etážového topení. Na základě těchto údajů dokážeme sdělit nezávazné nacenění a určit nejbližší termín pro provedení vašeho etážového vytápění.

-------------------------

Tematické určení služby: etážové topení Brno, realizace etážového topení, etážové vytápění Brno, etážové topení.

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.