insebo.cz > Ukázky realizací

REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER, KOUPELEN A BYTŮ - FOTOGALERIE

Pěkné a moderní bydlení nemusí nutně znamenat koupi nového bytu nebo stavbu rodinného domu. I stávající prostory lze dobrým nápadem a za pomocí šikovných řemeslníků proměnit k nepoznání. Týká se to hlavně koupelen panelákových bytů (naši kvalitní instalatéři), kde často mylně přetrvává v hlavách jejich obyvatelů přesvědčení, že s dispozicí jednotlivých místností se nedá hnout. Opak je pravdou.

Bytové jádro má sice své specifikum v nutnosti ctít umístění instalační šachty a zachovat přístup do ní, ale v dnešní době už existuje mnoho praktických a navíc i líbivých řešení, jak svoji koupelnu, kuchyň nebo i celý byt moderně upravit.

 Služby: instalatér Brno, topenář Brno

Rekonstrukce bytového jádra, stejně jako jiná stavební úprava vašeho domova, by měla vycházet z dobrého uvážení, co od "nového bytu" chcete. Pokud Vám jeho současné dispoziční řešení vyhovuje, pak se bude jednat pouze o modernizaci a zajímat se budete hlavně o výběr obkladů, dlažby a zařizovacích předmětů.

Pokud rekonstrukcí bytového jádra nebo celého bytu sledujete např. zvětšení koupelny nebo kuchyně, popřípadě propojení kuchyně s obývacím pokojem, začít byste měli od projektu. Pečlivé zaměření prostoru, přesný technický nákres a případné posouzení stavebního záměru statikem jsou pro úšpěšnou rekonstrukci nezbytným krokem. 

 

Ukázky realizací rekonstrukcí bytů a domů: