Menu
Poptávka

Voda - plyn - topení

Provádíme instalatérské a topenářské práce v plném rozsahu. Garantujeme kvalitně realizované zakázky pro klienty z Brna a blízkého okolí. Zajistíme rozvody voda - topení - plyn pro domy a byty v Brně za dobrou cenu, precizně a v krátkém realizačním čase. Moderní řešení si žádá nejen dostatek zkušeností, ale i neustálou orientaci v nových technologiích a systémech instalací. Vyžádejte si u nás nezávazné nacenění. Mimo kompletních instalatérský úkonů „voda – topení – plyn“ můžete naše kapacity využít pro dílčí realizace jednotlivých služeb – viz přehled níže. Služba "voda-topení-plyn Brno" realizována včetně dodávky materiálu a zařizovacích předmětů za zvýhodněnou cenu.

Z našich realizačních referencí "voda-plyn-topení" se můžete dozvědět, že se zabýváme mimo jiné i zapojováním vodovodních a plynových přípojek. Provádíme kompletní rozvody „voda – topení – plyn“ po celém objektu, a to od projektování, přes kompletní dodávku materiálu, až po revize a následné předání do užívání. Naše služby jsou komplexním servisem s minimalizací starostí na straně klienta. Zajistíme pro vás i zařizovací předměty, kotle různých značek, regulátory a sanitu (viz info níže).

Výměna stoupaček

Poskytujeme rekonstrukce stoupaček. Rádi vám výměnu stoupaček nezávazně naceníme a následně dohodneme detaily zakázky. Garantujeme dodržení sjednaných termínů, výhodné cenové podmínky a především komunikačně-konzultační servis. Snažíme se realizační čas výměny stoupaček eliminovat na minimum, aby pohodlí obyvatel domu bylo omezeno po nejkratší nutnou dobu. Rekonstrukce stoupaček ve zděných domech staršího data (postaveny před r. 1960) jsou mnohem více komplikovanější než v domech panelových. Často totiž trasa původních rozvodů nevyhovuje normám a požadavkům na účelné řešení. Rozvody se tedy musí kompletně přeplánovat, a hlavně připravit nové prostupy pro ně.

Rozvody vody Brno

Mezi nejčastější realizace mimo výše uvedených patří právě rozvody vody. Nejsložitější bývají rozvody vody prováděné v bytových domech. Zde je třeba se velmi pečlivě připravit a naplánovat každý detail, nemluvě o následně precizní instalaci v souladu s platnými normami a nejvhodnějšími technologickými postupy. U bytových domu, tak i u rodinných domů není problém zajistit prováděcí dokumentaci nebo projekt rozvodů vody. Tento servis je součástí komplexní služby, stejně jako dodávka veškerého instalačního materiálu za výhodnější ceny, než seženete v rámci běžné maloobchodní distribuce. Využijte službu „rozvody vody Brno“, garantujeme vám rychlé a precizní provedení.

Montáž topení Brno

Montáž topení je další častou službou, kterou pro zákazníky komplexně zajišťujeme, ideálně v rámci realizace celého systému vytápění nebo rekonstrukce stoupaček. V případě návrhu vhodné otopné soustavy připravíme pro zákazníka veškerou vstupní dokumentaci, pokud ji nemá. Zpravidla se topení navrhuje na základě výpočtu tepelných ztrát, které určí požadavky na výkon vytápění v jednotlivých místnostech. Služba „ montáž topení Brno “ zahrnuje realizaci jak klasického topení radiátorového, tak i instalaci podlahového topení. V rámci našeho servisu s námi můžete kdykoliv konzultovat vaše požadavky a dotazy. Vždy se snažíme co nejvíce přiblížit představě zákazníka, pokud to technologické postupy a normy dovolí.

V rámci montáže ústředního vytápění se specializujeme i na bytové domy, které mají topení řešeno formou dálkového vytápění, tj. kdy se teplo přivádí z externího zdroje obsluhujícího více budov naráz. Jedná se o složitější realizace. Naopak běžný rozsah služby „ montáž ústředního vytápění Brno “ zahrnuje zpravidla instalaci rozvodů a tepelných těles (radiátorů), jejich napojení na tepelný zdroj (kotel), opatření regulačními a řídicími jednotkami, případnými akumulátory apod.

Celkové rekonstrukce koupelen  i opravy „voda – topení – plyn“ provádíme v lokalitě Brno a okolí již od roku 1991. Rádi vám nainstalujeme rohovou vanu, nové umyvadlo nebo nainstalujeme montážní prvek vč. závěsného WC. V případě realizace nové koupelny nabízíme i bezplatné vyhotovení 3D vizualizace. Máte-li zájem o službu "voda-topení-plyn Brno", pak nás neváhejte kontaktovat

Voda - topení - plyn Brno? Insebo je připraveno vám pomoci.

 

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.