insebo.cz > Voda - Plyn - Topení
Nechte si nezávazně nacenit:
info@insebo.cz
+420 606 202 494
Kontakt

Voda - topení - plyn (VODOTOPO Brno)

Provádíme instalatérské a topenářské práce v plném rozsahu. Garantujeme kvalitně realizované VODOTOPO pro klienty z Brna a blízkého okolí. Zajistíme rozvody voda - topení - plyn pro domy a byty v Brně za dobrou cenu, precizně a v krátkém realizačním čase. Moderně řešené VODOTOPO si žádá nejen dostatek zkušeností, ale i neustálou orientaci v nových technologiích a systémech instalací. Vyžádejte si u nás nezávazné nacenění. Mimo služby „VODOTOPO Brno“ zahrnující kompletní instalatérské úkony „voda – topení – plyn“ můžete naše kapacity využít pro dílčí realizace jednotlivých služeb – viz přehled níže. Služba "voda-topení-plyn Brno" realizována včetně dodávky materiálu a zařizovacích předmětů za zvýhodněnou cenu.

Vodoinstalace Brno

Provádíme opravy, rekonstrukce i nové rozvody vody v plastech (PPr, PPs, KG aj.), v pozinkovaných trubkách a v mědi. Jsme schopni provádět kompletní VODOTOPO zakázky velkého rozsahu (rodinné a bytové domy, haly, administrativní budovy) stejně jako drobné opravy v bytech. Díky dlouhodobé spolupráci s vybranými výrobci sanitární keramiky a vodovodních armatur máme zkušenosti i s opravami specifických vodovodních baterií a klozetů.

Poptejte instalatérské práce

Plynoinstalace Brno

Zajišťujeme opravy a montáže vnitřních rozvodů plynu včetně zařízení podkladové projektové dokumentace a revizní zprávy. Samozřejmostí je provádění nezbytných tlakových zkoušek plynu. V naší nabídce najdete i dodávku a montáž plynových kamen, varných desek a sporáků. Vaši nemovitost opatříme kompletní VODOTOPO instalací dle vašeho přání.

Poptejte plynoinstalační práce

Topení Brno

Specializujeme se na dodávku a montáž teplovodního vytápění, ať už klasického nebo podlahového. Rozvody topení zhotovujeme z mědi a z plastu. Zajišťujeme dodávku a montáž atmosférických a kondenzačních plynových kotlů, elektrokotlů, krbových kamen i jiných zdrojů vytápění. Jsme schopni zhotovit elektrické podlahové topení. Dlouholeté VODOTOPO zkušenosti máme také s údržbou velkých kotelen a výměníkových stanic.

Poptejte topenářské práce

Realizované zakázky "voda - topení - plyn Brno":

Z referencí služby "VODOTOPO Brno" se můžete dozvědět, že se zabýváme mimo jiné i zapojováním vodovodních a plynových přípojek. Provádíme rozvody „voda – topení – plyn“ po celém objektu od projektování, přes kompletní dodávku materiálu, až po revize a následné předání do užívání. Služba „VODOTOPO Brno“ je komplexním servisem s minimalizací starostí na straně klienta. Zajistíme pro vás i zařizovací předměty, kotle různých značek, regulátory a sanitu (viz info níže).

Rozvody vody Brno

Mezi nejčastější realizace mimo výše uvedených patří právě rozvody vody. Nejsložitější bývají rozvody vody prováděné v bytových domech. Zde je třeba se velmi pečlivě připravit a naplánovat každý detail, nemluvě o následně precizní instalaci v souladu s platnými normami a nejvhodnějšími technologickými postupu. U bytových domu, tak i u rodinných domů není problém zajistit prováděcí dokumentaci nebo projekt rozvodů vody. Tento servis je součástí komplexní služby, stejně jako dodávka veškerého instalačního materiálu za výhodnější ceny, než seženete v rámci běžné maloobchodní distribuce. Využijte službu „ rozvody vody Brno “, garantujeme vám rychlé a precizní provedení.

Rozvody vody Brno
Příprava rozvodů vody - VODOTOPO Brno

Montáž topení Brno

Montáž topení je další častou službou, kterou pro zákazníky komplexně zajišťujeme. V případě návrhu vhodné otopné soustavy připravíme pro zákazníka veškerou vstupní dokumentaci, pokud ji nemá. Zpravidla se topení navrhuje na základě výpočtu tepelných ztrát, které určí požadavky na výkon vytápění v jednotlivých místnostech. Služba „ montáž topení Brno “ zahrnuje realizaci jak klasického topení radiátorového, tak i instalaci podlahového topení. V rámci našeho servisu s námi můžete kdykoliv konzultovat vaše požadavky a dotazy. Vždy se snažíme co nejvíce přiblížit představě zákazníka, pokud to technologické postupy a normy dovolí.

Montáž topení Brno
Montáž topení

V rámci montáže ústředního vytápění se specializujeme i na bytové domy, které mají topení řešeno formou dálkového vytápění, tj. kdy se teplo přivádí z externího zdroje obsluhujícího více budov naráz. Jedná se o složitější realizace. Naopak běžný rozsah služby „ montáž ústředního vytápění Brno “ zahrnuje zpravidla instalaci rozvodů a tepelných těles (radiátorů), jejich napojení na tepelný zdroj (kotel), opatření regulačními a řídicími jednotkami, případnými akumulátory apod.

Montáže ústředního topení BrnoVoda - topení - plyn - Brno
Voda, topení, plyn - Brno

Díky spolupráci s našim obchodním partnerem, internetovým obchodem KOUPELNY-CZ.cz, vám nabízíme instalaci všech produktů zakoupených v tomto obchodě za velice příznivé ceny. Celkové rekonstrukce koupelen  i opravy „voda – topení – plyn“ provádíme v lokalitě Brno a okolí již od roku 1991. Rádi vám nainstalujeme rohovou vanu, nové umyvadlo nebo nainstalujeme montážní prvek vč. závěsného WC. V případě realizace nové koupelny nabízíme i bezplatné vyhotovení 3D vizualizace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.