Menu
Poptávka

Voda - plyn - topení

Provádíme instalatérské a topenářské práce v plném rozsahu. Garantujeme kvalitně realizované zakázky pro klienty z Brna a blízkého okolí. Zajistíme rozvody voda - topení - plyn pro domy a byty v Brně za dobrou cenu, precizně a v krátkém realizačním čase. Moderní řešení si žádá nejen dostatek zkušeností, ale i neustálou orientaci v nových technologiích a systémech instalací. Vyžádejte si u nás nezávazné nacenění. Mimo kompletních instalatérský úkonů „voda – topení – plyn“ můžete naše kapacity využít pro dílčí realizace jednotlivých služeb – viz přehled níže. Služba "voda-topení-plyn Brno" realizována včetně dodávky materiálu a zařizovacích předmětů za zvýhodněnou cenu.

Z referencí se můžete dozvědět, že se zabýváme mimo jiné i zapojováním vodovodních a plynových přípojek. Provádíme rozvody „voda – topení – plyn“ po celém objektu, a to od projektování, přes kompletní dodávku materiálu, až po revize a následné předání do užívání. Naše služby jsou komplexním servisem s minimalizací starostí na straně klienta. Zajistíme pro vás i zařizovací předměty, kotle různých značek, regulátory a sanitu (viz info níže).

 

Rozvody vody Brno

Mezi nejčastější realizace mimo výše uvedených patří právě rozvody vody. Nejsložitější bývají rozvody vody prováděné v bytových domech. Zde je třeba se velmi pečlivě připravit a naplánovat každý detail, nemluvě o následně precizní instalaci v souladu s platnými normami a nejvhodnějšími technologickými postupy. U bytových domu, tak i u rodinných domů není problém zajistit prováděcí dokumentaci nebo projekt rozvodů vody. Tento servis je součástí komplexní služby, stejně jako dodávka veškerého instalačního materiálu za výhodnější ceny, než seženete v rámci běžné maloobchodní distribuce. Využijte službu „rozvody vody Brno“, garantujeme vám rychlé a precizní provedení.

Montáž topení Brno

Montáž topení je další častou službou, kterou pro zákazníky komplexně zajišťujeme. V případě návrhu vhodné otopné soustavy připravíme pro zákazníka veškerou vstupní dokumentaci, pokud ji nemá. Zpravidla se topení navrhuje na základě výpočtu tepelných ztrát, které určí požadavky na výkon vytápění v jednotlivých místnostech. Služba „ montáž topení Brno “ zahrnuje realizaci jak klasického topení radiátorového, tak i instalaci podlahového topení. V rámci našeho servisu s námi můžete kdykoliv konzultovat vaše požadavky a dotazy. Vždy se snažíme co nejvíce přiblížit představě zákazníka, pokud to technologické postupy a normy dovolí.

V rámci montáže ústředního vytápění se specializujeme i na bytové domy, které mají topení řešeno formou dálkového vytápění, tj. kdy se teplo přivádí z externího zdroje obsluhujícího více budov naráz. Jedná se o složitější realizace. Naopak běžný rozsah služby „ montáž ústředního vytápění Brno “ zahrnuje zpravidla instalaci rozvodů a tepelných těles (radiátorů), jejich napojení na tepelný zdroj (kotel), opatření regulačními a řídicími jednotkami, případnými akumulátory apod.

Celkové rekonstrukce koupelen  i opravy „voda – topení – plyn“ provádíme v lokalitě Brno a okolí již od roku 1991. Rádi vám nainstalujeme rohovou vanu, nové umyvadlo nebo nainstalujeme montážní prvek vč. závěsného WC. V případě realizace nové koupelny nabízíme i bezplatné vyhotovení 3D vizualizace. Máte-li zájem o službu "voda-topení-plyn Brno", pak nás neváhejte kontaktovat

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.