insebo.cz > Voda - plyn - topení
Nechte si nezávazně nacenit:
info@insebo.cz
+420 606 202 494
Kontakt

Voda - topení - plyn (VODOTOPO Brno)

Provádíme instalatérské a topenářské práce v plném rozsahu. Garantujeme kvalitně realizované VODOTOPO pro klienty z Brna a blízkého okolí. Zajistíme rozvody voda - topení - plyn pro domy a byty v Brně za dobrou cenu, precizně a v krátkém realizačním čase. Moderně řešené VODOTOPO si žádá nejen dostatek zkušeností, ale i neustálou orientaci v nových technologiích a systémech instalací. Vyžádejte si u nás nezávazné nacenění. Mimo služby „VODOTOPO Brno“ zahrnující kompletní instalatérské úkony „voda – topení – plyn“ můžete naše kapacity využít pro dílčí realizace jednotlivých služeb – viz přehled níže.

Vodoinstalace Brno

Provádíme opravy, rekonstrukce i nové rozvody vody v plastech (PPr, PPs, KG aj.), v pozinkovaných trubkách a v mědi. Jsme schopni provádět kompletní VODOTOPO zakázky velkého rozsahu (rodinné a bytové domy, haly, administrativní budovy) stejně jako drobné opravy v bytech. Díky dlouhodobé spolupráci s vybranými výrobci sanitární keramiky a vodovodních armatur máme zkušenosti i s opravami specifických vodovodních baterií a klozetů.

Poptejte instalatérské práce

Plynoinstalace Brno

Zajišťujeme opravy a montáže vnitřních rozvodů plynu včetně zařízení podkladové projektové dokumentace a revizní zprávy. Samozřejmostí je provádění nezbytných tlakových zkoušek plynu. V naší nabídce najdete i dodávku a montáž plynových kamen, varných desek a sporáků. Vaši nemovitost opatříme kompletní VODOTOPO instalací dle vašeho přání.

Poptejte plynoinstalační práce

Topení Brno

Specializujeme se na dodávku a montáž teplovodního vytápění, ať už klasického nebo podlahového. Rozvody topení zhotovujeme z mědi a z plastu. Zajišťujeme dodávku a montáž atmosférických a kondenzačních plynových kotlů, elektrokotlů, krbových kamen i jiných zdrojů vytápění. Jsme schopni zhotovit elektrické podlahové topení. Dlouholeté VODOTOPO zkušenosti máme také s údržbou velkých kotelen a výměníkových stanic.

Poptejte topenářské práce

Realizované zakázky "voda - topení - plyn Brno":

Z referencí je patrné, že se zabýváme mimo jiné i zapojováním vodovodních a plynových přípojek. Provádíme rozvody „voda – topení – plyn“ po celém objektu od projektování, přes kompletní dodávku materiálu, až po revize a následné předání do užívání. Služba „VODOTOPO Brno“ je komplexním servisem s minimalizací starostí na straně klienta. Zajistíme pro vás i zařizovací předměty, kotle různých značek, regulátory a sanitu (viz info níže).

Díky spolupráci s našim obchodním partnerem, internetovým obchodem KOUPELNY-CZ.cz, vám nabízíme instalaci všech produktů zakoupených v tomto obchodě za velice příznivé ceny. Celkové rekonstrukce koupelen  i opravy „voda – topení – plyn“ provádíme v lokalitě Brno a okolí již od roku 1991. Rádi vám nainstalujeme rohovou vanu, nové umyvadlo nebo nainstalujeme montážní prvek vč. závěsného WC. V případě realizace nové koupelny nabízíme i bezplatné vyhotovení 3D vizualizace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.