Menu
Poptávka

Rekonstrukce bytových jader - Brno

Specializujeme se na renovace bytového jádra pro klienty z Brna a okolí! Pokud hledáte spolehlivou firmu, kde pracují zkušení a poctiví řemeslníci, pak nás oslovte. Jak již bylo uvedeno výše, rekonstrukce bytových jader provádíme primárně v Brně, neznamená to však, že na základě vzájemné dohody nelze provést kompletní renovaci bytového jádra i v lokalitě mimo Brno. Volejte, pokud chcete bytové jádro rekonstruovat.

Víme, že v Brně je řada firem, které zajišťují rekonstrukce bytových jader, a to v různém rozsahu, kvalitě i ceně. Pokud se tedy ptáte, proč si vybrat na renovaci bytového jádra pravě naši firmu INSEBO Brno, pak pro vás máme několik důvodů:

 • Rekonstrukce bytových jader jsme schopni realizovat kompletně – máme tým řemeslníků, kteří mají potřebnou specializaci na konkrétní úkony. Dokážeme se tudíž vzájemně synchronizovat, proto umíme renovaci bytového jádra udělat ve vysoké kvalitě a především za velmi krátký čas.
 • U renovací bytových jader přemýšlíme – možná se vám to zdá divné, že o tom zde píšeme, ale tento fakt je velmi důležité zmínit. Neděláme svou práci slepě, nesekáme jednu chybu za druhou, nenavrhujeme nevhodná řešení. Díky našim realizačním zkušenostem dokážeme poradit nejen při výběru vhodného materiálu, ale umíme posoudit i vhodnost dispozičního řešení, známe ergonomii i pravidla pro interiérová řešení. Proto je vždy výsledek naší práce nejen precizní, ale i funkční.
 • Máme výkonné nářadí a především známe moderní technologie používané aktuálně při rekonstrukci bytového jádra. Víme jak nejlépe izolovat, jak dokonale odhlučnit, perfektně srovnat podlahu apod. Vše v top kvalitě, aby přestavba bytového jádra byla provedena správně technologicky, což zaručí dlouholetou bezproblémovost v pohodlném užívání bytového jádra.
 • Jsme schopni vám pomoci od prvního kroku přestavby bytového jádra, tj. od návrhu řešení a poradenství, přes zajištění kompletního materiálu, až po krok finální: samotnou renovaci bytového jádra. Dlouholetá praxe s rekonstrukcemi bytových jader (Brno), koupelen, ale i celých bytů a kladné reference našich zákazníků vám garantují náš profesionální přístup.

Pokud vás výše uvedené důvody dostatečně nepřesvědčily o tom, že máte rekonstrukci bytového jádra provést v naší režii, pak si prohlédněte naše realizace. Nechybí v nich ani ukázky rekonstrukce bytového jádra v paneláku, což je nejčastějším požadavkem současné doby.

Jak dlouho trvá rekonstrukce jádra?

Pokud je materiál na rekonstrukci jádra nakoupen dopředu a tudíž kompletně připraven, pak lze provést kompletní rekonstrukci bytového jádra cca do 2-3 týdnů. U rekonstrukce umakartového jádra provádíme včetně vybourání původní umakartové konstrukce. Což zahrnuje i odvoz zbytků a materiálů, který vznikne jako odpad z renovace umakartového jádra. Časový harmonogram rekonstrukce bytového jádra máme v malíčku, proto dokážeme dodržet termíny realizace. Přestavba bytového jádra se vám tedy nezdrží a neohrozí další navazující plány.

Cena přestavby bytového jádra v paneláku záleží na vašich požadavcích. Sdělte nám je, my ván renovaci bytového jádra rádi naceníme. Cena rekonstrukce bytového jádra vám bude obratem sdělena. Cena rekonstruce bytu se odvíjí od rozsahu renovačních úkonů, které chcete provést, proto je vhodné nám pro účely nacenění sdělit co nejvíce podrobností. Cena renovace koupelny nemusí být velká, dokážeme vám to.

Renovace bytového jádra je pro nás hračkou.

Naše ostatní služby:

-------------------------

Tematické určení služby: rekonstrukce bytového jádra, bytové jádro rekonstrukce, rekonstrukce bytových jader, přestavba bytového jádra v panaeláku, bytová jádra rekonstrukce. Dále také: renovace bytového jádra, cena rekonstrukce bytu 2+1, rekonstrukce bytového jádra cena, přestavba bytového jádra, rekonstrukce jádra cena, rekonstrukce jádra, cena rekonstrukce bytu 3+1, cena rekonstrukce koupelny v paneláku, harmonogram rekonstrukce domu.

Nechte si nezávazně nacenit

Ušetřete čas i starosti – realizujte renovaci bytového jádra u INSEBO Brno

Našim zákazníkům nabízíme:

 • Grafické návrhy dispozičního řešení – ZDARMA.
 • 3D vizualizace – ZDARMA.
 • Odborné konzultace, poradenství, tvorbu cenové nabídky – ZDARMA.

Úspěšná rekonstrukce bytového jádra Brno vyžaduje kromě kvalitní realizace stavebních prací také řádně provedené předrealizační kroky a samozřejmě i odborné vedení celé této zakázky od první schůzky až po předání díla.

Tohoto jsme si vědomi, a proto již od prvního kontaktu se zadavatelelem renovace bytového jádra vede celé další jednání a následnou realizaci zakázky vždy jedna odpovědná osoba přímo z vedení firmy INSEBO Brno, která je garancí, že termíny i kvalita práce budou dodrženy dle dohody. Zákazník tak nemusí vyřizovat nezbytná povolení, shánět statické posudky, zajišťovat technickou dokumentaci, komunikovat s jednotlivými řemeslníky a koordinovat jejich činnosti, obstarávat si revizní zprávy a jiné protokoly. To vše za vás obstará INSEBO Brno, pokud nám svěříte realizaci rekonstrukce vašeho bytového jádra!

Proces rekonstrukce bytového jádracelého bytu nebo třeba jen koupelny probíhá v 5 krocích, které vám pro lepší představu přiblížíme.

1. Prohlídka současného stavu bytového jádra a zaměření

První věc, která každého člověka chystajícího se rekonstruovat bytové jádro zajímá, je cena budoucích úprav. Abychom byli schopni cenovou nabídku vytvořit, je vždy nezbytné sejít se na místě, projít spolu s Vámi zamýšlenou rekonstrukci krok po kroku, provést zaměření jednotlivých místností a popř. byt nafotit. Schůzka ohledně rekonstrukce jádra většinou nezabere více jak hodinu a je určitě vhodnější než anonymní mailové zaslání nějakého náčrtku jádra bytu se stručným popisem požadovaného rozsahu rekonstrukce.

 

2. Návrh dispozičního řešení, cenová kalkulace renovace bytového jádra

Na základě získaných informací můžeme společně najít nejvhodnější dispoziční řešení výsledné podoby rekonstruovaného bytu. Z Vámi formulovaných požadavků Vám projekční architekt firmy INSEBO Brno navrhne nejvhodnější řešení a po jeho odsouhlasení zdarmavytvoříme cenovou kalkulaci rekonstrukce. Výsledný technický nákres pak může sloužit i pro případné jednání s úřady (stavební úřad, statik apod.) nebo s SVJ, kde je třeba získat souhlas s přestavbou bytového jádra.

 

3. Vizualizace nového bytového jádra

Po odsouhlasení cenové nabídky přichází na řadu dotažení detailů celé zakázky tak, abychom mohli společně podepsat smlouvu o dílo. Součástí tohoto procesu je i bezplatné vyhotovení grafické vizualizace rekonstrukce bytového jádra, která Vám usnadní představu o výsledné podobě díla. Osobně můžete při schůzce s tvůrcem grafického návrhu přestavby jádra svou představu měnit a formovat, až dosáhne požadované podoby.

 

4. Samotná realizace bytového jádra

Nezbytné administrativní kroky máte za sebou a přichází den D – začátek prací renovace. Pokud se jedná o rekonstrukci bytového jádra, tak zpravidla probíhá dle následujícího harmonogramu:

 • 1. den – demontáž a likvidace umakartového bytového jádra,
 • 2. a 3. den – výstavba nového jádra bytu,
 • 4. a 5. den – provedení vodoinstalace, elektroinstalace,
 • 6. – 10. den – zednické a obkladačské práce,
 • 11. – 12. den – kompletace (zařizovací předměty, zásuvky, vypínače, světla aj.), finální úklid.

V průběhu prací renovace bytové jádra provádíme kontroly jednotlivých etap přestavby a pořizujeme i fotodokumentaci. Ta Vám pak může posloužit například pro objasnění vedení elektroinstalace, vodoinstalace nebo kanalizace.

5. Konečný stav, předání díla

Po dokončení rekonstrukce bytového jádra spolu celé místo realizace projdeme, zkontrolujeme a provedeme jeho předání. Součástí předávacího procesu přestavby je kromě sepsání předávacího protokolu také vystavení a předání záručních listů k jednotlivým výrobkům, technické dokumentace, zápisů k provedeným zkouškám a revizních zpráv. Pak už jen zbývá popřát Vám příjemné bydlení a nechat Vás vychutnat si radostné pocity z nové podoby Vašeho bytu.

 

Příklady řešení bytového jádra

Pro Vaši představivost nabízíme několik vzorových příkladů nového dispozičního řešení renovace jednoho z nejtypičtějších bytových jader.

1. varianta dispozičního řešení 3D vizualizace

 

Ostatní služby

Naše ostatní služby:

--------------------

Zákazníci naše služby na internetu hledají přes výrazy: cena rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce umakartového jádra, rekonstrukce bytového jádra cena. Dále také: renovace umakartového jádra, rekonstrukce jádra cena, rekonstrukce umakartového jádra cena, cena rekonstrukce bytového jádra.

Dotazy na cenu: rekonstrukce koupelny v paneláku cena, rekonstrukce jádra bytu cena, bytové jádro rekonstrukce cena, přestavba bytového jádra cena, cena bytového jádra, vyzdění jádra cena, koupelnové jádro cena, rekonstrukce panelákové koupelny cena.

Nechte si nezávazně nacenit

Referenční ukázky

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.