Menu
Poptávka

Rekonstrukce bytových jader - Brno

Specializujeme se na renovace bytového jádra pro klienty z Brna a okolí! Pokud hledáte spolehlivou firmu, kde pracují zkušení a poctiví řemeslníci, pak nás oslovte. Jak již bylo uvedeno výše, rekonstrukce bytových jader provádíme primárně v Brně, neznamená to však, že na základě vzájemné dohody nelze provést kompletní renovaci bytového jádra i v lokalitě mimo Brno. Volejte, pokud chcete bytové jádro rekonstruovat.

Víme, že v Brně je řada firem, které zajišťují rekonstrukce bytových jader, a to v různém rozsahu, kvalitě i ceně. Pokud se tedy ptáte, proč si vybrat na renovaci bytového jádra pravě naši firmu INSEBO Brno, pak pro vás máme několik důvodů:

 • Rekonstrukce bytových jader jsme schopni realizovat kompletně – máme tým řemeslníků, kteří mají potřebnou specializaci na konkrétní úkony. Dokážeme se tudíž vzájemně synchronizovat, proto umíme renovaci bytového jádra udělat ve vysoké kvalitě a především za velmi krátký čas.
 • U renovací bytových jader přemýšlíme – možná se vám to zdá divné, že o tom zde píšeme, ale tento fakt je velmi důležité zmínit. Neděláme svou práci slepě, nesekáme jednu chybu za druhou, nenavrhujeme nevhodná řešení. Díky našim realizačním zkušenostem dokážeme poradit nejen při výběru vhodného materiálu, ale umíme posoudit i vhodnost dispozičního řešení, známe ergonomii i pravidla pro interiérová řešení. Proto je vždy výsledek naší práce nejen precizní, ale i funkční.
 • Máme výkonné nářadí a především známe moderní technologie používané aktuálně při rekonstrukci bytového jádra. Víme jak nejlépe izolovat, jak dokonale odhlučnit, perfektně srovnat podlahu apod. Vše v top kvalitě, aby přestavba bytového jádra byla provedena správně technologicky, což zaručí dlouholetou bezproblémovost v pohodlném užívání bytového jádra.
 • Jsme schopni vám pomoci od prvního kroku přestavby bytového jádra, tj. od návrhu řešení a poradenství, přes zajištění kompletního materiálu, až po krok finální: samotnou renovaci bytového jádra. Dlouholetá praxe s rekonstrukcemi bytových jader (Brno), koupelen, ale i celých bytů a kladné reference našich zákazníků vám garantují náš profesionální přístup.

Pokud vás výše uvedené důvody dostatečně nepřesvědčily o tom, že máte rekonstrukci bytového jádra provést v naší režii, pak si prohlédněte naše realizace. Nechybí v nich ani ukázky rekonstrukce bytového jádra v paneláku, což je nejčastějším požadavkem současné doby.

Jak dlouho trvá rekonstrukce jádra?

Pokud je materiál na rekonstrukci jádra nakoupen dopředu a tudíž kompletně připraven, pak lze provést kompletní rekonstrukci bytového jádra cca do 2-3 týdnů. U rekonstrukce umakartového jádra provádíme včetně vybourání původní umakartové konstrukce. Což zahrnuje i odvoz zbytků a materiálů, který vznikne jako odpad z renovace umakartového jádra. Časový harmonogram rekonstrukce bytového jádra máme v malíčku, proto dokážeme dodržet termíny realizace. Přestavba bytového jádra se vám tedy nezdrží a neohrozí další navazující plány.

Cena přestavby bytového jádra v paneláku záleží na vašich požadavcích. Sdělte nám je, my ván renovaci bytového jádra rádi naceníme. Cena rekonstrukce bytového jádra vám bude obratem sdělena. Cena rekonstruce bytu se odvíjí od rozsahu renovačních úkonů, které chcete provést, proto je vhodné nám pro účely nacenění sdělit co nejvíce podrobností. Cena renovace koupelny nemusí být velká, dokážeme vám to.

Renovace bytového jádra je pro nás hračkou.

Naše ostatní služby:

-------------------------

Tematické určení služby: rekonstrukce bytového jádra, bytové jádro rekonstrukce, rekonstrukce bytových jader, přestavba bytového jádra v panaeláku, bytová jádra rekonstrukce. Dále také: renovace bytového jádra, cena rekonstrukce bytu 2+1, rekonstrukce bytového jádra cena, přestavba bytového jádra, rekonstrukce jádra cena, rekonstrukce jádra, cena rekonstrukce bytu 3+1, cena rekonstrukce koupelny v paneláku, harmonogram rekonstrukce domu.

Nechte si nezávazně nacenit

Ušetřete čas i starosti – realizujte renovaci bytového jádra u INSEBO Brno

Našim zákazníkům nabízíme:

 • Grafické návrhy dispozičního řešení – ZDARMA.
 • 3D vizualizace – ZDARMA.
 • Odborné konzultace, poradenství, tvorbu cenové nabídky – ZDARMA.

Úspěšná rekonstrukce bytového jádra Brno vyžaduje kromě kvalitní realizace stavebních prací také řádně provedené předrealizační kroky a samozřejmě i odborné vedení celé této zakázky od první schůzky až po předání díla.

Tohoto jsme si vědomi, a proto již od prvního kontaktu se zadavatelelem renovace bytového jádra vede celé další jednání a následnou realizaci zakázky vždy jedna odpovědná osoba přímo z vedení firmy INSEBO Brno, která je garancí, že termíny i kvalita práce budou dodrženy dle dohody. Zákazník tak nemusí vyřizovat nezbytná povolení, shánět statické posudky, zajišťovat technickou dokumentaci, komunikovat s jednotlivými řemeslníky a koordinovat jejich činnosti, obstarávat si revizní zprávy a jiné protokoly. To vše za vás obstará INSEBO Brno, pokud nám svěříte realizaci rekonstrukce vašeho bytového jádra!

Proces rekonstrukce bytového jádracelého bytu nebo třeba jen koupelny probíhá v 5 krocích, které vám pro lepší představu přiblížíme.

1. Prohlídka současného stavu bytového jádra a zaměření

První věc, která každého člověka chystajícího se rekonstruovat bytové jádro zajímá, je cena budoucích úprav. Abychom byli schopni cenovou nabídku vytvořit, je vždy nezbytné sejít se na místě, projít spolu s Vámi zamýšlenou rekonstrukci krok po kroku, provést zaměření jednotlivých místností a popř. byt nafotit. Schůzka ohledně rekonstrukce jádra většinou nezabere více jak hodinu a je určitě vhodnější než anonymní mailové zaslání nějakého náčrtku jádra bytu se stručným popisem požadovaného rozsahu rekonstrukce.

 

2. Návrh dispozičního řešení, cenová kalkulace renovace bytového jádra

Na základě získaných informací můžeme společně najít nejvhodnější dispoziční řešení výsledné podoby rekonstruovaného bytu. Z Vámi formulovaných požadavků Vám projekční architekt firmy INSEBO Brno navrhne nejvhodnější řešení a po jeho odsouhlasení zdarmavytvoříme cenovou kalkulaci rekonstrukce. Výsledný technický nákres pak může sloužit i pro případné jednání s úřady (stavební úřad, statik apod.) nebo s SVJ, kde je třeba získat souhlas s přestavbou bytového jádra.

 

3. Vizualizace nového bytového jádra

Po odsouhlasení cenové nabídky přichází na řadu dotažení detailů celé zakázky tak, abychom mohli společně podepsat smlouvu o dílo. Součástí tohoto procesu je i bezplatné vyhotovení grafické vizualizace rekonstrukce bytového jádra, která Vám usnadní představu o výsledné podobě díla. Osobně můžete při schůzce s tvůrcem grafického návrhu přestavby jádra svou představu měnit a formovat, až dosáhne požadované podoby.

 

4. Samotná realizace bytového jádra

Nezbytné administrativní kroky máte za sebou a přichází den D – začátek prací renovace. Pokud se jedná o rekonstrukci bytového jádra, tak zpravidla probíhá dle následujícího harmonogramu:

 • 1. den – demontáž a likvidace umakartového bytového jádra,
 • 2. a 3. den – výstavba nového jádra bytu,
 • 4. a 5. den – provedení vodoinstalace, elektroinstalace,
 • 6. – 10. den – zednické a obkladačské práce,
 • 11. – 12. den – kompletace (zařizovací předměty, zásuvky, vypínače, světla aj.), finální úklid.

V průběhu prací renovace bytové jádra provádíme kontroly jednotlivých etap přestavby a pořizujeme i fotodokumentaci. Ta Vám pak může posloužit například pro objasnění vedení elektroinstalace, vodoinstalace nebo kanalizace.

5. Konečný stav, předání díla

Po dokončení rekonstrukce bytového jádra spolu celé místo realizace projdeme, zkontrolujeme a provedeme jeho předání. Součástí předávacího procesu přestavby je kromě sepsání předávacího protokolu také vystavení a předání záručních listů k jednotlivým výrobkům, technické dokumentace, zápisů k provedeným zkouškám a revizních zpráv. Pak už jen zbývá popřát Vám příjemné bydlení a nechat Vás vychutnat si radostné pocity z nové podoby Vašeho bytu.

 

Příklady řešení bytového jádra

Pro Vaši představivost nabízíme několik vzorových příkladů nového dispozičního řešení renovace jednoho z nejtypičtějších bytových jader.

1. varianta dispozičního řešení 3D vizualizace

 

Ostatní služby

Naše ostatní služby:

--------------------

Zákazníci naše služby na internetu hledají přes výrazy: cena rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce umakartového jádra, rekonstrukce bytového jádra cena. Dále také: renovace umakartového jádra, rekonstrukce jádra cena, rekonstrukce umakartového jádra cena, cena rekonstrukce bytového jádra.

Dotazy na cenu: rekonstrukce koupelny v paneláku cena, rekonstrukce jádra bytu cena, bytové jádro rekonstrukce cena, přestavba bytového jádra cena, cena bytového jádra, vyzdění jádra cena, koupelnové jádro cena, rekonstrukce panelákové koupelny cena.

Nechte si nezávazně nacenit

FAQ

Proč zvolit službu Rekonstrukce bytového jádra právě od firmy Insebo?

Odborná všestrannost týmu nám pomáhá úspěšně realizovat různé typy zakázek. Všechny naše činnosti se prolínají. Rádi a ochotně přijmeme malou i velkou zakázku. Díky získaným dlouholetým zkušenostem umíme vyřešit nastalé problémy ke spokojenosti klienta, nic nás nepřekvapí.

Dbáme na kvalitu provedené práce, moderní řemeslné postupy, neboť se stále průběžně školíme ve znalosti nových technologií, inovativních materiálů a montážních postupů.

Dodržujeme dohodnuté nacenění a termíny. Jsme společnost, která vždy dbá na bezstarostnost a spokojenost klientů. Jsme zde pro vás - připraveni nabídnout služby v maximální kvalitě a v co nejkratší době.

Umíme dodat zařizovací materiály za výhodné dodavatelské ceny.

Je služba Rekonstrukce bytového jádra realizována včetně dodávky materiálu?

Ano, dokážeme za velmi výhodných podmínek (s ohledem na množství našich zakázek) obstarat veškerý potřebný stavební i instalační materiál za výhodné ceny. Pro instalatérské práce používáme nejčastěji produkty značek Geberit, Honeywell, Alca, Wavin Ekoplastik, Schell, Dražice, Schneider, Siemens. Ideálně pro nás i pro klienta je stav, kdy veškerý materiál zajišťujeme my a pak jen vyfakturujeme danou spotřebu. Pokud si klient přeje, pak je možné se dohodnout, že si materiál zajistí sám, nicméně ze zkušeností se vždy objeví komponenta, která chybí nebo je složitější ji zajistit apod.

Na nákup materiálu je zpravidla třeba složit zálohu.

Jak dopředu si Rekonstrukce bytového jádra musím objednat?

Máte-li zájem o rekonstrukci jádra nebo instalatérské práce, pak se ozvěte co nejdříve a dostatečně dopředu. Plnost našeho realizačního kalendáře na další rok řešíme cca od konce léta. Vhodné je začít domluvu cca 3 měsíce před plánovaným termínem realizace instalací nebo rekonstrukce. Je třeba akceptovat, že tyto řemeslné služby jsou dosti žádané, je nedostatek realizátorů a zároveň již několik klientů je vždy nasmlouváno na termíny před vámi. Vždy se však snažíme s každým novým klientem najít kompromis a provést objednané instalační práce a rekonstrukční úkony co nejdříve to jde. Je třeba akceptovat, že před vámi máme nasmlouvané dřívější klienty, které je třeba dořešit, neboť ctíme termíny, což chápeme jako naši konkurenční přednost a klienti jsou nám za to vděční.

Jak probíhá nacenění Rekonstrukce bytového jádra?

Sdělení ceny lze v jednodušších případech řešit telefonicky, nicméně z praxe máme ověřeno, že nejprve je třeba zjistit detaily zakázky, případně obhlédnout místo realizace včetně všech možných instalačních problémů, a pak teprve zpracujeme cenovou nabídku, která je reálná a odpovídá skutečnosti. Nacenění pak většinou sdělujeme mailem nebo na základě osobního setkání. Ideální je osobní jednání, při kterém můžeme podle situace řešit veškeré vaše požadavky a rovnou na ně reagovat.

Úhrada za službu Rekonstrukce bytového jádra je možná fakturou nebo jen hotově?

Varianta platby za realizaci záleží na naší dohodě, oba způsoby akceptujeme. V případě firem, bytových družstev a institucí je úhrada nejčastěji řešena formou fakturace. U standardních majitelů domů preferujeme úhradu hotově. U veškerých zakázek je účtována poměrná záloha na materiál a zařizovací předměty.

Jaká je historie a zkušenosti firmy Insebo?

Původně čistě instalatérská firma Insebo byla založena panem Šebelou v roce 1991. Již od samého počátku firma řešila opravy a montáže domovních rozvodů, montáže bytových vodoměrů, dodávky a montáže vnitřních instalací a zařizovacích předmětů, montáže odpadů a kanalizace. Na základě nabytých zkušeností a s ohledem na požadavku klientely firma Insebo rozšířila svůj odborný servis o plynoinstalace a topenářské práce. S velkým růstem zakázek se rozšiřoval i realizační tým a profilovala se odbornost i realizační zkušenosti. Po roce 2000 se firma vrhla i na tolik žádané stavební práce.  Aktuálně tak firma dokáže nabídnout kompletní servis pro rekonstrukce bytů, rodinných domů, bytových jader, koupelen nebo sociálních zařízení.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

Insebo Brno řeší novostavby i rekonstrukce budov, výměnu stoupaček v bytových domech a panelácích. Zkušení instalatéři a topenáři řešící montáže plynu a vytápění zařídí veškeré páteřní rozvody budovy, včetně kanalizace, vody. Následně jsou vystřídáni zedníky a obkladači, aby dokončili rekonstrukci interiéru dle přání zákazníka.

Instalujeme podlahového topení, provádíme výměny kotlů a radiátorů, údržbu kotelen a výměníkových stanic, opravy rozvodů plynu aj.

Mezi náš prioritní směr patří kompletní rekonstrukce RD nebo výměny stoupaček v bytových domech a panelácích. Nicméně zajistíme dle dohody i dílčí realizace, pokud na ne máme potřebný čas. Jedná se např. o:

 • Instalace rozvodů kanalizace vnitřní i venkovní.
 • Instalace rozvodů vodovodního potrubí a ZTI.
 • Instalace radiátorů a koupelnových těles.
 • Instalace plynových rozvodů.
 • Instalace plynových a elektrických kotlů.
 • Instalace elektrických, plynových a kombinovaných ohřívačů vody.
 • Rozvody topení včetně podlahového.
 • Realizace tepelných čerpadel.

Jaká je působnost firmy Insebo v rámci ČR?

Jsme instalatérská a topenářská firma se sídlem v Brně. Odborné topenářské práce, vodoinstalace a plynoistalace a rekonstrukce proto poskytujeme pro klienty z Brna a širšího okolí (cca do 70km od Brna). Pokud by si nás klient vyžádal i na větší vzdálenost, určitě zakázku neodmítneme, jen se vzdálenost realizace logicky odrazí v ceně zakázky.

Jak probíhá spolupráce s instalační firmou Insebo Brno?

Ať už chcete nacenit kompletní balíček instalačně-topenářských služeb, nebo naopak pouze konkrétní službu, vždy se s vámi při finalizaci rozsahu a zadání zakázky osobně sejdeme, probereme detaily vašeho projektu. Poskytneme vám kompletní konzultační servis, jehož výsledkem je finální zadání a rozsah prací, které pro vás v dohodnutém termínu zajistíme. Následuje podpis smlouvy a úhrada zálohy dle podmínek smlouvy. Poté se objedná případný specifický materiál a zařizovací předměty na dohodnutý termín realizace. Po zhotovení díla dochází k předání.

S jakými značkami zařizovacích předmětů prioritně pracujete?

V rámci finalizace rekonstrukcí bytových jader a řešení koupelen/toalet v rodinných domech nejčastěji používáme produkty firem Ravak, Hüppe, Hansgrohe, Kaldewei, Dřevojas, Grohe, Laufen, Jika, RAR, Roca. Jsme schopni je zajistit u našich dodavatelů za výhodnější ceny.

Jaká je odbornost pracovníků instalatérské firmy Insebo?

Náš kolektiv je složen z řemeslných profesí, z nichž všichni mají odborné vzdělání v daném oboru. Ať už výuční list s nebo bez maturity. Pomocné síly provádí činnost pod dohledem vyučených mistrů a na základě získaných zkušeností. Provádíme pravidelné školení a certifikace pro jednotlivé profese, abychom dokázali efektivně reagovat na požadavky zákazníka a moderní trendy ve stavebnictví a instalacích.

Máte kontaktní kancelář pro osobní setkání?

Pokud potřebujete navštívit instalatérskou firmu Insebo Brno, pak ji najdete na adrese Výstaviště 1, 648 36 Brno (areál brněnského výstaviště - pavilon A3). V příjemném prostředí naší kanceláře probereme u dobré kávy vaše požadavky a naše realizační možnosti.

Referenční ukázky

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.