Menu
Poptávka

Instalatéři Brno - vodoinstalace

Zajistíme pro Vás vodoinstalace, rozvody vody a ostatní instalatérské práce všeho druhu. Jste v situaci, kdy potřebujete využít vodoinstalačních služeb? Bydlíte v Brně či jeho okolí a hledáte instalatéra? Jsme spolehliví, plně flexibilní a připraveni poskytnout Vám vodoinstalace v maximální kvalitě a ve smluvených termínech. Spokojenost klientů s prací našich instalatérů je nejlepší vizitkou, kterou Vám můžeme předložit.

Instalatérské služby v Brně poskytuje řada instalatérů, proč se tedy obrátit na naši firmu INSEBO Brno? Pokud hledáte zkušené instalatéry, kteří si díky dlouholetým realizačním zkušenostem dokážou poradit s různými nástrahami vodoinstalací nebo akutními poruchami, pak v našem týmu je najdete. Ze zkušeností pramení i kvalita práce – naši instalatéři dobře vědí, jak danou zakázku udělat co nejrychleji s ohledem na realizační čas. To samé platí i o schopnosti našich instalatérů snížit náklady spojené s realizací. Používají moderní metody práce a především mají k dispozici veškeré profesionální nářadí a instalatérskou techniku. I díky tomu můžeme nabídnout záruku na práci našich instalatérů, neboť se nebojíme garantovat výše zmíněnou kvalitu odvedených činností.

Naše ostatní služby:

 

Nechte si nezávazně nacenit

INSEBO Brno – od projektu vody po revize

Naši instalatéři řeší jak menší zakázky typu akutních oprav vodoinstalace, tak i kompletní realizace rozvodů vody v rodinných domech i bytech. Nejčastěji se uplatní jako:

 • instalatér pro řešení oprav a havárií (Brno),
 • instalatér pro zavedení vody, plynu nebo topení (Brno),
 • instalatér pro realizaci rekonstrukcí (Brno),
 • instalatér pro pravidelný servis (Brno),
 • instalatér pro montáž spotřebičů (Brno),
 • nstalatér pro projektování vodovodů a kanalizací (Brno),
 • instalatér pro čištění kanalizací a vodovodů (Brno)
 • instalatér pro výměnu vodovodních i odpadních stoupacích potrubí (stupaček) v bytových i panelových domech,
 • instalatér pro opravy vodovodních baterií, splachovacích nádrží a klozetů,

 

Součástí služeb instalatérů firmy INSEBO Brno je také nabídka poradenství, díky kterému Vás navedeme na správnou a především úspornou metodu využívání vaší domácí vodoinstalace. Nabídneme vám návrh i samotnou realizaci systému, díky kterému můžete ušetřit peníze při vhodném výběru materiálů a správném napojením různých spotřebičů a sociálních zařízení.

Precizně a kvalitně provedená vodoinstalace, rozvody vody či jejich rekonstrukce jsou předpokladem pro správně fungující domácí vodovod i kanalizaci. Nová vodoinstalace a veškeré vodoinstalatérské práce musí být nejen v souladu s platnými normami, ale musí ji především zajistit instalatéři osvědčenými technologickými postupy dle patřičných řemeslných pravidel.

S tím souvisí fakt, že současné stavebnictví si žádá využívání moderních technologií. Dodržení všech těchto podmínek v rámci realizace zakázek vám dokážou bez problému garantovat instalatéři z firmy INSEBO Brno!

INSEBO – instalatéři vždy profesionálně, kvalitně a za krátkou dobu

Společnost INSEBO Brno se již řadu let věnuje nejen nabídce odborných vodoinstalatérských služeb, ale také topenářským službám a instalacím spojeným s plynem a plynovodem.

 

Na nás nemusíte čekat, my čekáme na vás!

Jsme společnost, která vždy dbá na bezstarostnost a spokojenost klientů. Jsme zde pro vás, plně flexibilní a připraveni nabídnout služby instalatérů v maximální kvalitě a v co nejkratší době.

Vždy se snažíme dodržet předem smluvené termíny dokončení prací a zároveň dbáme na kvalitu provedených vodoinstalatérských služeb.

Díky pečlivému a také zodpovědnému přístupu instalatérů společnosti INSEBO Brno v rámci dosavadních montáží a rekonstrukcí vodovodních rozvodů ocenila naši práci řada dřívějších zákazníků. Spokojenost klientů v Brně a okolí s prací našich instalatérů je pro nás nejlepší vizitkou, na jejímž zachování usilovně pracujeme.

Nejčastější lokality našich dosavadních zakázek:

 • služby instalatéra pro Brno – střed.
 • služby instalatéra pro Brno – sever.
 • služby instalatéra pro Brno – Královo Pole.
 • služby instalatéra pro Brno – Líšeň.
 • služby instalatéra pro Brno – Bystrc.
 • služby instalatéra pro Brno – Židenice.

Instalace plynu

Služba plynoinstalace v našem podání zahrnuje instalaci nebo rekonstrukci rozvodů plynu, a to včetně revize (revizní zprávy) a případné detekce úniku plynu. Veškeré práce prováděné našimi instalatéry jsou plně v souladu s vyhláškou. Provádíme napojení soustavy na přípojku plynu, instalace a rekonstrukce hlavního uzávěru plynu (HUP), instalace a výměny plynoměrů, napojení plynových zařízení (montáž plyhových kotlů), měření úniku CO aj.

Instalace vody

Naši instalatéři řeší nejen interiérové, ale i venkovní realizace rozvodů v obtížných podmínkách. Najdeme pro vás ideální prováděcí řešení v rozsahu vašich finančních možností. Poradíme, zda zvolit plastové nebo měděné vodoinstalace, jak chránit rozvody, doporučíme nejvhodnější způsob provedení s ohledem na materiálové a pracovní náklady. Sestavíme vám rozpočet vodoinstalace a také rozplánujeme veškeré rozvody včetně návrhu zařízení ovládání a regulace.

S námi máte výhodu, že veškeré instalatérské služby související s odpady, vodou, vytápěním a plynem máte u nás řešeny jedním týmem a za kvalitu práce tudíž ručíme komplexně. Nečeká vás situace, kdy se jeden řemeslník vymlouvá na druhého. Tomu rozhodně předejdete, pokud budete vaši nemovitost řešit s týmem profíků z Insebo Brno.

------------------

Tematické určení služby: instalatér Brno, vodoinstalatér Brno, instalatéři Brno, vodovodní instalace, vodoinstalace, vodoinstalatéři Brno, instalatérství Brno, instalatérské práce Brno, instalatérské služby Brno, rozvody vody, instalatérské práce, instalatéři, ceník instalatérských prací, instalatér Brno ceník. 

Nechte si nezávazně nacenit

Ukázky realizací

FAQ

Proč zvolit službu Vodoinstalace právě od firmy Insebo?

Odborná všestrannost týmu nám pomáhá úspěšně realizovat různé typy zakázek. Všechny naše činnosti se prolínají. Rádi a ochotně přijmeme malou i velkou zakázku. Díky získaným dlouholetým zkušenostem umíme vyřešit nastalé problémy ke spokojenosti klienta, nic nás nepřekvapí.

Dbáme na kvalitu provedené práce, moderní řemeslné postupy, neboť se stále průběžně školíme ve znalosti nových technologií, inovativních materiálů a montážních postupů.

Dodržujeme dohodnuté nacenění a termíny. Jsme společnost, která vždy dbá na bezstarostnost a spokojenost klientů. Jsme zde pro vás - připraveni nabídnout služby v maximální kvalitě a v co nejkratší době.

Umíme dodat zařizovací materiály za výhodné dodavatelské ceny.

Je služba Vodoinstalace realizována včetně dodávky materiálu?

Ano, dokážeme za velmi výhodných podmínek (s ohledem na množství našich zakázek) obstarat veškerý potřebný stavební i instalační materiál za výhodné ceny. Pro instalatérské práce používáme nejčastěji produkty značek Geberit, Honeywell, Alca, Wavin Ekoplastik, Schell, Dražice, Schneider, Siemens. Ideálně pro nás i pro klienta je stav, kdy veškerý materiál zajišťujeme my a pak jen vyfakturujeme danou spotřebu. Pokud si klient přeje, pak je možné se dohodnout, že si materiál zajistí sám, nicméně ze zkušeností se vždy objeví komponenta, která chybí nebo je složitější ji zajistit apod.

Na nákup materiálu je zpravidla třeba složit zálohu.

Jak dopředu si Vodoinstalace musím objednat?

Máte-li zájem o rekonstrukci jádra nebo instalatérské práce, pak se ozvěte co nejdříve a dostatečně dopředu. Plnost našeho realizačního kalendáře na další rok řešíme cca od konce léta. Vhodné je začít domluvu cca 3 měsíce před plánovaným termínem realizace instalací nebo rekonstrukce. Je třeba akceptovat, že tyto řemeslné služby jsou dosti žádané, je nedostatek realizátorů a zároveň již několik klientů je vždy nasmlouváno na termíny před vámi. Vždy se však snažíme s každým novým klientem najít kompromis a provést objednané instalační práce a rekonstrukční úkony co nejdříve to jde. Je třeba akceptovat, že před vámi máme nasmlouvané dřívější klienty, které je třeba dořešit, neboť ctíme termíny, což chápeme jako naši konkurenční přednost a klienti jsou nám za to vděční.

Jak probíhá nacenění Vodoinstalace?

Sdělení ceny lze v jednodušších případech řešit telefonicky, nicméně z praxe máme ověřeno, že nejprve je třeba zjistit detaily zakázky, případně obhlédnout místo realizace včetně všech možných instalačních problémů, a pak teprve zpracujeme cenovou nabídku, která je reálná a odpovídá skutečnosti. Nacenění pak většinou sdělujeme mailem nebo na základě osobního setkání. Ideální je osobní jednání, při kterém můžeme podle situace řešit veškeré vaše požadavky a rovnou na ně reagovat.

Úhrada za službu Vodoinstalace je možná fakturou nebo jen hotově?

Varianta platby za realizaci záleží na naší dohodě, oba způsoby akceptujeme. V případě firem, bytových družstev a institucí je úhrada nejčastěji řešena formou fakturace. U standardních majitelů domů preferujeme úhradu hotově. U veškerých zakázek je účtována poměrná záloha na materiál a zařizovací předměty.

Jaká je historie a zkušenosti firmy Insebo?

Původně čistě instalatérská firma Insebo byla založena panem Šebelou v roce 1991. Již od samého počátku firma řešila opravy a montáže domovních rozvodů, montáže bytových vodoměrů, dodávky a montáže vnitřních instalací a zařizovacích předmětů, montáže odpadů a kanalizace. Na základě nabytých zkušeností a s ohledem na požadavku klientely firma Insebo rozšířila svůj odborný servis o plynoinstalace a topenářské práce. S velkým růstem zakázek se rozšiřoval i realizační tým a profilovala se odbornost i realizační zkušenosti. Po roce 2000 se firma vrhla i na tolik žádané stavební práce.  Aktuálně tak firma dokáže nabídnout kompletní servis pro rekonstrukce bytů, rodinných domů, bytových jader, koupelen nebo sociálních zařízení.

Jaký je rozsah poskytovaných služeb?

Insebo Brno řeší novostavby i rekonstrukce budov, výměnu stoupaček v bytových domech a panelácích. Zkušení instalatéři a topenáři řešící montáže plynu a vytápění zařídí veškeré páteřní rozvody budovy, včetně kanalizace, vody. Následně jsou vystřídáni zedníky a obkladači, aby dokončili rekonstrukci interiéru dle přání zákazníka.

Instalujeme podlahového topení, provádíme výměny kotlů a radiátorů, údržbu kotelen a výměníkových stanic, opravy rozvodů plynu aj.

Mezi náš prioritní směr patří kompletní rekonstrukce RD nebo výměny stoupaček v bytových domech a panelácích. Nicméně zajistíme dle dohody i dílčí realizace, pokud na ne máme potřebný čas. Jedná se např. o:

 • Instalace rozvodů kanalizace vnitřní i venkovní.
 • Instalace rozvodů vodovodního potrubí a ZTI.
 • Instalace radiátorů a koupelnových těles.
 • Instalace plynových rozvodů.
 • Instalace plynových a elektrických kotlů.
 • Instalace elektrických, plynových a kombinovaných ohřívačů vody.
 • Rozvody topení včetně podlahového.
 • Realizace tepelných čerpadel.

Jaká je působnost firmy Insebo v rámci ČR?

Jsme instalatérská a topenářská firma se sídlem v Brně. Odborné topenářské práce, vodoinstalace a plynoistalace a rekonstrukce proto poskytujeme pro klienty z Brna a širšího okolí (cca do 70km od Brna). Pokud by si nás klient vyžádal i na větší vzdálenost, určitě zakázku neodmítneme, jen se vzdálenost realizace logicky odrazí v ceně zakázky.

Jak probíhá spolupráce s instalační firmou Insebo Brno?

Ať už chcete nacenit kompletní balíček instalačně-topenářských služeb, nebo naopak pouze konkrétní službu, vždy se s vámi při finalizaci rozsahu a zadání zakázky osobně sejdeme, probereme detaily vašeho projektu. Poskytneme vám kompletní konzultační servis, jehož výsledkem je finální zadání a rozsah prací, které pro vás v dohodnutém termínu zajistíme. Následuje podpis smlouvy a úhrada zálohy dle podmínek smlouvy. Poté se objedná případný specifický materiál a zařizovací předměty na dohodnutý termín realizace. Po zhotovení díla dochází k předání.

S jakými značkami zařizovacích předmětů prioritně pracujete?

V rámci finalizace rekonstrukcí bytových jader a řešení koupelen/toalet v rodinných domech nejčastěji používáme produkty firem Ravak, Hüppe, Hansgrohe, Kaldewei, Dřevojas, Grohe, Laufen, Jika, RAR, Roca. Jsme schopni je zajistit u našich dodavatelů za výhodnější ceny.

Jaká je odbornost pracovníků instalatérské firmy Insebo?

Náš kolektiv je složen z řemeslných profesí, z nichž všichni mají odborné vzdělání v daném oboru. Ať už výuční list s nebo bez maturity. Pomocné síly provádí činnost pod dohledem vyučených mistrů a na základě získaných zkušeností. Provádíme pravidelné školení a certifikace pro jednotlivé profese, abychom dokázali efektivně reagovat na požadavky zákazníka a moderní trendy ve stavebnictví a instalacích.

Máte kontaktní kancelář pro osobní setkání?

Pokud potřebujete navštívit instalatérskou firmu Insebo Brno, pak ji najdete na adrese Výstaviště 1, 648 36 Brno (areál brněnského výstaviště - pavilon A3). V příjemném prostředí naší kanceláře probereme u dobré kávy vaše požadavky a naše realizační možnosti.

Referenční ukázky

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.