Menu
Poptávka

Instalatéři Brno - vodoinstalace

Zajistíme pro Vás vodoinstalace, rozvody vody a ostatní instalatérské práce všeho druhu. Jste v situaci, kdy potřebujete využít vodoinstalačních služeb? Bydlíte v Brně či jeho okolí a hledáte instalatéra? Jsme spolehliví, plně flexibilní a připraveni poskytnout Vám vodoinstalace v maximální kvalitě a ve smluvených termínech. Spokojenost klientů s prací našich instalatérů je nejlepší vizitkou, kterou Vám můžeme předložit.

Instalatérské služby v Brně poskytuje řada instalatérů, proč se tedy obrátit na naši firmu INSEBO Brno? Pokud hledáte zkušené instalatéry, kteří si díky dlouholetým realizačním zkušenostem dokážou poradit s různými nástrahami vodoinstalací nebo akutními poruchami, pak v našem týmu je najdete. Ze zkušeností pramení i kvalita práce – naši instalatéři dobře vědí, jak danou zakázku udělat co nejrychleji s ohledem na realizační čas. To samé platí i o schopnosti našich instalatérů snížit náklady spojené s realizací. Používají moderní metody práce a především mají k dispozici veškeré profesionální nářadí a instalatérskou techniku. I díky tomu můžeme nabídnout záruku na práci našich instalatérů, neboť se nebojíme garantovat výše zmíněnou kvalitu odvedených činností.

Naše ostatní služby:

 

Nechte si nezávazně nacenit

INSEBO Brno – od projektu vody po revize

Naši instalatéři řeší jak menší zakázky typu akutních oprav vodoinstalace, tak i kompletní realizace rozvodů vody v rodinných domech i bytech. Nejčastěji se uplatní jako:

 • instalatér pro řešení oprav a havárií (Brno),
 • instalatér pro zavedení vody, plynu nebo topení (Brno),
 • instalatér pro realizaci rekonstrukcí (Brno),
 • instalatér pro pravidelný servis (Brno),
 • instalatér pro montáž spotřebičů (Brno),
 • nstalatér pro projektování vodovodů a kanalizací (Brno),
 • instalatér pro čištění kanalizací a vodovodů (Brno)
 • instalatér pro výměnu vodovodních i odpadních stoupacích potrubí (stupaček) v bytových i panelových domech,
 • instalatér pro opravy vodovodních baterií, splachovacích nádrží a klozetů,

 

Součástí služeb instalatérů firmy INSEBO Brno je také nabídka poradenství, díky kterému Vás navedeme na správnou a především úspornou metodu využívání vaší domácí vodoinstalace. Nabídneme vám návrh i samotnou realizaci systému, díky kterému můžete ušetřit peníze při vhodném výběru materiálů a správném napojením různých spotřebičů a sociálních zařízení.

Precizně a kvalitně provedená vodoinstalace, rozvody vody či jejich rekonstrukce jsou předpokladem pro správně fungující domácí vodovod i kanalizaci. Nová vodoinstalace a veškeré vodoinstalatérské práce musí být nejen v souladu s platnými normami, ale musí ji především zajistit instalatéři osvědčenými technologickými postupy dle patřičných řemeslných pravidel.

S tím souvisí fakt, že současné stavebnictví si žádá využívání moderních technologií. Dodržení všech těchto podmínek v rámci realizace zakázek vám dokážou bez problému garantovat instalatéři z firmy INSEBO Brno!

INSEBO – instalatéři vždy profesionálně, kvalitně a za krátkou dobu

Společnost INSEBO Brno se již řadu let věnuje nejen nabídce odborných vodoinstalatérských služeb, ale také topenářským službám a instalacím spojeným s plynem a plynovodem.

 

Na nás nemusíte čekat, my čekáme na vás!

Jsme společnost, která vždy dbá na bezstarostnost a spokojenost klientů. Jsme zde pro vás, plně flexibilní a připraveni nabídnout služby instalatérů v maximální kvalitě a v co nejkratší době.

Vždy se snažíme dodržet předem smluvené termíny dokončení prací a zároveň dbáme na kvalitu provedených vodoinstalatérských služeb.

Díky pečlivému a také zodpovědnému přístupu instalatérů společnosti INSEBO Brno v rámci dosavadních montáží a rekonstrukcí vodovodních rozvodů ocenila naši práci řada dřívějších zákazníků. Spokojenost klientů v Brně a okolí s prací našich instalatérů je pro nás nejlepší vizitkou, na jejímž zachování usilovně pracujeme.

Nejčastější lokality našich dosavadních zakázek:

 • služby instalatéra pro Brno – střed.
 • služby instalatéra pro Brno – sever.
 • služby instalatéra pro Brno – Královo Pole.
 • služby instalatéra pro Brno – Líšeň.
 • služby instalatéra pro Brno – Bystrc.
 • služby instalatéra pro Brno – Židenice.

Instalace plynu

Služba plynoinstalace v našem podání zahrnuje instalaci nebo rekonstrukci rozvodů plynu, a to včetně revize (revizní zprávy) a případné detekce úniku plynu. Veškeré práce prováděné našimi instalatéry jsou plně v souladu s vyhláškou. Provádíme napojení soustavy na přípojku plynu, instalace a rekonstrukce hlavního uzávěru plynu (HUP), instalace a výměny plynoměrů, napojení plynových zařízení (montáž plyhových kotlů), měření úniku CO aj.

Instalace vody

Naši instalatéři řeší nejen interiérové, ale i venkovní realizace rozvodů v obtížných podmínkách. Najdeme pro vás ideální prováděcí řešení v rozsahu vašich finančních možností. Poradíme, zda zvolit plastové nebo měděné vodoinstalace, jak chránit rozvody, doporučíme nejvhodnější způsob provedení s ohledem na materiálové a pracovní náklady. Sestavíme vám rozpočet vodoinstalace a také rozplánujeme veškeré rozvody včetně návrhu zařízení ovládání a regulace.

S námi máte výhodu, že veškeré instalatérské služby související s odpady, vodou, vytápěním a plynem máte u nás řešeny jedním týmem a za kvalitu práce tudíž ručíme komplexně. Nečeká vás situace, kdy se jeden řemeslník vymlouvá na druhého. Tomu rozhodně předejdete, pokud budete vaši nemovitost řešit s týmem profíků z Insebo Brno.

------------------

Tematické určení služby: instalatér Brno, vodoinstalatér Brno, instalatéři Brno, vodovodní instalace, vodoinstalace, vodoinstalatéři Brno, instalatérství Brno, instalatérské práce Brno, instalatérské služby Brno, rozvody vody, instalatérské práce, instalatéři, ceník instalatérských prací. 

Nechte si nezávazně nacenit

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.