Menu
Poptávka

Prodej a montáž kotlů (plynových, elektrických)

Zajišťujeme služby prodeje a odborné montáže plynových a elektrických kotlů. V případě, že chcete mít jistotu kvalitně provedené montáže od školených specialistů na instalace kotlů různých značek, pak si u nás vyžádejte nezávazné nacenění. Využijte naše dlouholeté zkušenosti v oblasti montáže plynových kotlů kondenzačních i kotlů elektrických. Služba „prodej a montáž kotlů“ je primárně určena zákazníkům z Brna a okolí. 

Nejpoptávanější služby:

  • montáž plynového kotle
  • montáž kondenzačního kotle
  • instalace elektrického kotle

Garantujeme komplexní servis za výhodnou cenu. Pro instalace plynových kotlů jsme proškoleni od jednotlivých výrobců, kteří jsou našimi partnery. Jelikož je montáž kondenzačního kotle a jeho nastavení např. s ohledem na ekvitermní systém více náročnou realizací, je třeba znát nejen bezpečnostní pokyny a regule dle manuálu výrobce, ale i veškeré specifické detaily zapojení. Což platí i u instalace elektrického kotle, kde postupujeme obdobně, tj. věnujeme dostatek času aktivaci a preciznímu nastavení.

-----------------

Tematická specifikace služby: montáž kotlů Brno, instalace kotlů Brno, cena instalace plynového kotle, instalace kondenzačního kotle Brno, instalace plynových kotlů, montáž plynového kotle, montáž kondenzačního kotle.

Nechte si nezávazně nacenit

Jak již bylo zmíněno výše, provádíme taktéž prodej kotlů, a to za výhodných cenových podmínek díky našim partnerským vztahům s řadou výrobců tohoto sortimentu. Vybrat si můžete z několika značek a v rámci nic z mnoha variant funkčních a výkonových. Při výběru vám samozřejmě poradíme, abyste zvolili opravdu ideální řešení dle vašich požadavků a parametrů domu.

Součásti služby „montáž kotle Brno“ je nejen samotné napojení a nastavení kotle do provozního modu, ale také demontáž kotle původního, pokud se jedná o výměnu.

Montáž plynového kotle je spojena také s nutností revize plynové soustavy. Tuto revizi pro vás samozřejmě zajistíme. Máme potřebnou certifikaci.

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.