insebo.cz > Voda - plyn - topení
Nechte si nezávazně nacenit:
info@insebo.cz
+420 606 202 494
Kontakt

VODA - PLYN - TOPENÍ, Brno

Vodoinstalace

Provádíme opravy, rekonstrukce i nové rozvody vody v plastech (PPr, PPs, KG aj.), v pozinkovaných trubkách a v mědi. Jsme schopni provádět zakázky velkého rozsahu (rodinné a bytové domy, haly, administrativní budovy) stejně jako drobné vodo opravy v bytech. Díky dlouhodobé spolupráci s některými výrobci sanitární keramiky a vodovodních armatur máme zkušenosti i s opravami vybraných vodovodních baterií a klozetů.

Využijte naše instalatérské práce

Plynoinstalace

Provádíme opravy a montáže vnitřních rozvodů plynu včetně zajištění projektové dokumentace a revizní zprávy. Samozřejmostí je provádění nezbytných tlakových zkoušek plynu. V naší nabídce najdete i dodávku a montáž plynových kamen, vařidlových desek a sporáků.

Využijte naše plynoinstalační práce

Topení

Specializujeme se na dodávku a montáž teplovodního vytápění, ať už klasického nebo podlahového. Rozvody topení zhotovujeme z mědi a z plastu. Zajišťujeme dodávku a montáž atmosférických a kondenzačních plynových kotlů, elektrokotlů, krbových kamen i jiných zdrojů vytápění. Jsme schopni zhotovit elektrické podlahové topení. Dlouholeté topo zkušenosti máme také s údržbou velkých kotelen a výměníkových stanic.

Využijte naše topenářské práce

Realizované zakázky voda - topení - plyn Brno a okolí:

Díky spolupráci s našim obchodním partnerem, internetovým obchodem KOUPELNY-CZ.cz, Vám nabízíme instalaci všech produktů zakoupených v tomto obchodě, za velice příznivé ceny. Celkové rekonstrukce koupelny  i opravy provádíme v Brně a okolí  již od roku 1991. Rádi Vám nainstalujeme rohovou vanu, nové umyvadlo nebo nainstalujeme montážní prvek vč. závěsného WC. V případě realizace nové koupelny nabízíme i bezplatné vyhotovení 3D vizualizace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.