Menu
Poptávka

Jsme tu pro vás

Plánujete v rámci své novostavby či rekonstrukce domu instalaci nových rozvodů topení ? Specializujeme se na rozvody topení pro libovolné velikosti a typy nemovitostí. Využijte naše dlouholeté zkušenosti s realizací rozvodů topení za přijatelnou cenu. Vykomunikujeme s vámi požadavky na topení, poradíme při definici řešení, při výběru kotle aj. Následně vám zpracujeme detailní projekt vytápění. Chápeme, že zákazník potřebuje informace o tom, co se bude dít a jaký bude výsledek. Proto jako jedna z mála realizačních firem tento fakt respektujeme. Rozvody ústředního topení provádíme ve slíbených termínech a s minimalizací nadprací, neboť naceňujeme rozsah prací dle projektu. V případě, že chcete precizně realizované rozvody topení a jste z Brna či jeho okolí, pak vám je rádi v nejbližším možném termínu zhotovíme. Stačí u nás poptat nezávazné nacenění.

Více o ceně za výměnu radiátorů se dozvíte zde.

rozvody ústředního topení Brno

V průběhu více jak 25-letého působení naší firmy v dané oblasti jsme získali opravdu velké zkušenosti. Dovolíme si tvrdit, že jsme schopni počtem lidí i odborností vyřešit jakoukoliv zakázku, od běžných až po rozsáhlé a složité systémy rozvodů topení. Známe všechny používané postupy i moderní řešení, pracujeme s osvědčenými materiály a rozvody topení provádíme nejlépe, jak nás praxe naučila. Umíme pracovat s rozmanitými materiály, přičemž nejběžněji řešíme:

Každá varianta má své přednosti, odpovídající cenu a také specifika instalace.

V rámci instalace jsme schopni zajistit výhodnější ceny na materiál a zařizovací předměty související s realizací otopné soustavy (kotel, termostat aj.).

rozvody topení v plastu
rozvody topení v mědi

Realizajeme:

Rozvody topení realizujeme ve 2 variantách:

Níže uvádíme nejčastější důvody, proč lidé provádějí rekonstrukce rozvodů topení:

  1. Zastaralost sytému vytápění: nejčastější důvod hovořící pro rekonstrukci rozvodů topení, protože jejich stávající systém je zastaralý a nedostačující ve všech ohledech. Staré potrubí je zanesené, opotřebované, korodované nebo nedostatečně izolované.
  2. Zvýšení účinnosti topení: rekonstrukce rozvodů topení je často motivována snahou o zvýšení energetické účinnosti. Moderní systémy vytápění nabízejí lepší regulaci teploty, rovnoměrné rozložení tepla a nižší spotřebu energie (jsou efektivnější).
  3. Při rozšíření domu nebo přestavbě je často nutné upravit nebo rozšířit existující rozvody topení. Rekonstrukce rozvodů topení umožňuje přizpůsobení systému novým požadavkům a potřebám v rámci změněného prostoru.
  4. Někdy se lidé rozhodnou pro rekonstrukci rozvodů topení i z důvodů vylepšení estetiky svého interiéru. Moderní systémy topení nabízejí různá designová řešení, včetně většího skrytí celého systému vytápění formou podlahového topení, skrytých topných těles, vytápění v podhledech apod.
  5. Zvýšení komfortu: rekonstrukce rozvodů topení samozřejmě přináší i zvýšený komfort pro obyvatele domu s ohledem na řízení a ovládání systému vytápění. Vylepšené systémy topení mimo jiné zajišťují rovnoměrné rozložení tepla, rychlé zahřátí vybraných místností (zónování) apod.

Cena provedení ústředního topení

Pokud chcete znát dopředu rámcovou cenu ústředního topení pro váš dům nebo firmu, pak je třeba nám sdělit rozsah požadovaných instalatérských prací a specifikovat zdroj vytápění, pokud budete řešit i výměnu původního zdroje. Jestliže nemáte projekt nového topení, i tak jsme schopni nacenit, je třeba se však osobně pobavit o vašem záměru a co nejvíce dospecifikovat požadovaný stav. Na základě těchto informací jsme schopni cenu ústředního topení sdělit, a pokud pro vás bude akceptovatelná, můžeme přejít k realizaci vašeho nového topení.

Specializujeme se na kompletní instalační realizace, proto vám můžeme nabídnout nejen provedení topení, ale také ostatní související práce či přímo rekonstrukce na klíč. Více o našich službách viz níže:

V případě zájmu o nezávazné nacenění služby „rozvody topení Brno“ nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

 

------------------

Tematické určení služby: rozvody topení, instalace topení Brno, topení Brno, cena rozvodů topení v rodinném domě, rekonstrukce topení Brno, rozvody topení v plastu, ústřední topení cena.

Proč do toho jít s námi

Nechejte si zpracovat nezávazné nacenění

Ukázky realizací

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.