Menu
Poptávka

Jsme tu pro vás

Realizujeme teplovodní podlahové vytápění pro klienty z Brna a okolí. Garantujeme precizní instalaci podlahového topení za přijatelnou cenu. Pokud hledáte spolehlivého realizátora služby „ podlahové topení Brno “, pak se na nás obraťte . Nezávazně vám naceníme instalaci podlahového vytápění dle předloženého projektu, případně vám samotný projekt vypracujeme, pokud to bude vaše přání. Specializujeme se na kompletní dodávky VODOTOPO, proto máme řadu zkušeností nejen s řešením podlahového topení, ale i s realizací celého systému vytápění pro domy, byty a větší kancelářské, komerční i skladové objekty. Dokážeme nabídnout materiál za výhodnější ceny.

teplovodní podlahové vytápění Brno

Služba „ podlahové topení Brno “ je v našem podání komplexní službou. Tj. odstraníme případné původní rozvody topení, připravíme podklad pro podlahové topení včetně vyskládání izolace, rozložíme systémové desky a do nich teplovodní rozvody, a samozřejmě dofinišujeme instalaci napojením na rozvaděč a kotel, ozkoušíme a vydáme revizní zprávu. Vše máte připraveno k pohodlnému užívání.

Díky našim dlouholetým zkušenostem si umíme poradit v podstatě s jakýmkoliv požadavkem v oblasti vytápění. Dbáme na precizní provedení, moderní postupy realizace a především na použití osvědčených kvalitních materiálů, které zaručí bezproblémové použití.

Poskytneme vám i poradenství při plánování podlahového topení. Konzultace máte v ceně služby „podlahové topení Brno“. Jedná se například o následnou volbu materiálu určeného k zalití teplovodního podlahového vytápění a s tím související ideální výšky podlahové hmoty, řešení dilatací, řízení okruhů vytápění apod.

Podlahové topení instalujeme pro novostavby i v domech určených k rekonstrukci. 

instalace podlahového topení
podlahové topení pro rekonstrukce Brno

U nás lze objednat:

Jak již bylo uvedeno výše, zajišťujeme kompletní služby VODOTOPO, proto pokud budete spokojeni s naší realizací, lze domluvit provedení dalších úkonů.

Využijte zkušeností, které se nám podařilo za posledních 25 let realizací získat. Vaše podlahové topení bude odborně zpracované a za cenu, která je adekvátní kvalitě realizace. Kontaktujte nás.

 

Proč do toho jít s námi

Nechejte si zpracovat nezávazné nacenění

Ukázky realizací

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.