insebo.cz > Voda - Plyn - Topení > Revize plynu
Nechte si nezávazně nacenit:
info@insebo.cz
+420 606 202 494
Kontakt

Revize plynu Brno

Pro klienty z Brna poskytujeme revizi plynu v plném rozsahu. Precizně provedená revize plynu Brno, od zkušených plynařů se všemi vyžadovanými certifikáty? Pokud vaše plynové rozvody potřebují odbornou revizi od specialistů, kteří vlastní všechna nutná oprávnění pro poskytování služeb revize plynu, pak se obraťte na Insebo Brno. Garantujeme vám nejen rychlé vyřízení bez zbytečného čekání, ale také výhodnou cenu.

Provoz plynových zařízení se řídí definovanými nařízeními odpovídající vyhlášky. Povinností provozovatele či vlastníka plynového zařízení je uskutečňování pravidelných kontrol a revizí. Při revizi plynu jde mimo jiné o vaše bezpečí, proto nehazardujte při výběru vhodného poskytovatele služeb revize plynu. Důvěryhodný plynař, ať už je z Brna či okolí, má mít vždy veškerá oprávnění k výkonu této služby, doprovází ho i vynikající zákaznické hodnocení a především řada referenčních realizací. Proto důvěřujte našim školeným revizním technikům, kteří se na revize plynu v Brně specializují.

V rámci revize plynu Brno provádíme

Součástí této služby je celá řada úkonů, které musí revizní technik provést, a jenž jsou mu uloženy vyhláškou. Obecně se jedná se o vizuální překontrolování plynových spotřebičů a plynovodů, kontrolu spojů v plynové soustavě, ventilů, armatur, ovladačů plynových zařízení a regulátorů. Součástí revize plynu je dále pak i kontrola úniku plynu s pomocí měřicích přístrojů. Zkontrolovat se musí taktéž přítomnost oxidu uhelnatého. Detailně se jedná o níže uvedené kroky:

  • Tlaková zkouška rozvodů potrubí
  • Kontrola těsnosti všech rozebíratelných spojů.
  • Kontrola umístění, funkčnosti a těsnosti uzávěrů větví stoupacích vedení.
  • Kontrola umístění, funkčnosti a těsnosti hlavního ventilu (revize plynu Brno).
  • Kontrola umístění, funkčnosti a těsnosti plynoměrů.

Mezi nejčastější důvody zadávání revize plynu patří především situace vedoucí k znovuobnovení dodávky plynu nebo k objednání plynového připojení pro novostavby. Provádíme revize různého rozsahu a zaměření, ať už si nás objednají firmy, instituce, bytové domy nebo domácnosti. Jsme připraveni provést kompletní prohlídky, tak i dílčí realizace kontrol:

 

Kontaktujte nás s poptávkou revize plynu v Brně:

Výstaviště 1 (pavilon A3), Brno

Email: info@insebo.cz

Mobil: +420 606 202 494, +420 607 974 970

Revize plynu Brno