Menu
Poptávka

Jsme tu pro vás

Zajišťujeme služby prodeje a odborné montáže plynových a elektrických kotlů. V případě, že chcete mít jistotu kvalitně provedené montáže od školených specialistů na instalace kotlů různých značek, pak si u nás vyžádejte nezávazné nacenění. Využijte naše dlouholeté zkušenosti v oblasti montáže plynových kotlů kondenzačních i kotlů elektrických. Služba „prodej a montáž kotlů“ je primárně určena zákazníkům z Brna a okolí. 

Garantujeme komplexní servis za výhodnou cenu. Pro instalace plynových kotlů jsme proškoleni od jednotlivých výrobců, kteří jsou našimi partnery. Jelikož je montáž kondenzačního kotle a jeho nastavení např. s ohledem na ekvitermní systém více náročnou realizací, je třeba znát nejen bezpečnostní pokyny a regule dle manuálu výrobce, ale i veškeré specifické detaily zapojení. Což platí i u instalace elektrického kotle, kde postupujeme obdobně, tj. věnujeme dostatek času aktivaci a preciznímu nastavení.

 Instalace plynových kotlů Instalace elektrického kotle Montáž plynového kotle

 Jak již bylo zmíněno výše, provádíme taktéž prodej kotlů, a to za výhodných cenových podmínek díky našim partnerským vztahům s řadou výrobců tohoto sortimentu. Vybrat si můžete z několika značek a v rámci nic z mnoha variant funkčních a výkonových. Při výběru vám samozřejmě poradíme, abyste zvolili opravdu ideální řešení dle vašich požadavků a parametrů domu.

Součásti služby „montáž kotle Brno“ je nejen samotné napojení a nastavení kotle do provozního modu, ale také demontáž kotle původního, pokud se jedná o výměnu.

Montáž plynového kotle je spojena také s nutností revize plynové soustavy. Tuto revizi pro vás samozřejmě zajistíme. Máme potřebnou certifikaci.

V případě zájmu o nezávazné nacenění montáže kotle nás neváhejte kontaktovat.

Montáž kondenzačního kotle Prodej a montáž plynových kotlů ---------------------------------------

Tematické členění stránky: instalace plynových kotlů, instalace elektrického kotle, montáž kondenzačního kotle, prodej a montáž plynových kotlů, montáž plynového kotle.

Proč do toho jít s námi

Nechejte si zpracovat nezávazné nacenění

Ukázky realizací

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.