Menu
Poptávka

Jsme tu pro vás

Plánujete v rámci své novostavby či rekonstrukce domu instalaci nových rozvodů topení ? Specializujeme se na rozvody topení pro libovolné velikosti a typy nemovitostí. Využijte naše dlouholeté zkušenosti s realizací rozvodů topení za přijatelnou cenu. Vykomunikujeme s vámi požadavky na topení, poradíme při definici řešení, při výběru kotle aj. Následně vám zpracujeme detailní projekt vytápění. Chápeme, že zákazník potřebuje informace o tom, co se bude dít a jaký bude výsledek. Proto jako jedna z mála realizačních firem tento fakt respektujeme. Rozvody ústředního topení provádíme ve slíbených termínech a s minimalizací nadprací, neboť naceňujeme rozsah prací dle projektu. V případě, že chcete precizně realizované rozvody topení a jste z Brna či jeho okolí, pak vám je rádi v nejbližším možném termínu zhotovíme. Stačí u nás poptat nezávazné nacenění.

Více o ceně za výměnu radiátorů se dozvíte zde.

rozvody ústředního topení Brno

V průběhu více jak 25-letého působení naší firmy v dané oblasti jsme získali opravdu velké zkušenosti. Dovolíme si tvrdit, že jsme schopni počtem lidí i odborností vyřešit jakoukoliv zakázku, od běžných až po rozsáhlé a složité systémy rozvodů topení. Známe všechny používané postupy i moderní řešení, pracujeme s osvědčenými materiály a rozvody topení provádíme nejlépe, jak nás praxe naučila. Umíme pracovat s rozmanitými materiály, přičemž nejběžněji řešíme:

Každá varianta má své přednosti, odpovídající cenu a také specifika instalace.

V rámci instalace jsme schopni zajistit výhodnější ceny na materiál a zařizovací předměty související s realizací otopné soustavy (kotel, termostat aj.).

rozvody topení v plastu
rozvody topení v mědi

Provádíme:

Rozvody topení provádíme ve 2 variantách:

Specializujeme se na kompletní instalační realizace, proto vám můžeme nabídnout nejen provedení topení, ale také ostatní související práce či přímo rekonstrukce na klíč. Více o našich službách viz níže:

V případě zájmu o nezávazné nacenění služby „rozvody topení Brno“ nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

 

------------------

Tematické určení služby: rozvody topení, instalace topení Brno, topení Brno, cena rozvodů topení v rodinném domě, rekonstrukce topení Brno, rozvody topení v plastu.

Proč do toho jít s námi

Nechejte si zpracovat nezávazné nacenění

Ukázky realizací

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.