Menu
Poptávka

Vodoinstalace Brno

Využijte služeb profesionální vodoinstalace pro vaši nemovitost. Ať už se chystáte stavět nebo rekonstruovat, jsme připraveni zajistit vám všechny potřebné úkony. Insebo: vodoinstalace Brno a okolí.

Ceník vodoinstalace

Máte jakýkoliv požadavek spojený s vodoinstalací a jste z Brna? Instalatéři společnosti INSEBO Brno vyřeší jakékoliv zadání, ať už se jedná o urgentní havarijní situaci, nebo kompletní rekonstrukci rozvodů vody nebo potrubních systémů. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat – služba "vodoinstalace Brno" je naší specializací. Vyžádejte si nezávaznou kalkulaci, která vás určitě přesvědčí o cenové výhodnosti našeho servisu.

V centru Brna, stejně jako v okrajových částech naší moravské metropole, je nespočet kancelářských, výrobních a komerčních objektů, rodinných domů a bytů, v nichž dříve nebo později musí dojít k rekonstrukci vodoinstalace nebo kanalizace. Využijte naše letité zkušenosti, preciznost, a především důkladnou znalost efektivních vodoinstalatérských technik, materiálů a moderních technologických postupů k tomu, aby i vaše vodoinstalace byla kvalitně provedena, a vy měli na řadu let pokoj od jakýchkoliv problémů s vodou!

Zabýváme se jak vodoinstalací pitné vody, tak i systémů užitkové vody, návrhem a realizací řešení ohřevu teplé vody (TUV) apod.

 • Opravy vodoinstalací (Brno).
 • Revize vodoinstalací (Brno).
 • Projektování vodoinstalací (Brno).
 • Realizace vodoinstalací (Brno).
Vodoinstalace Brno
Vodoinstalace Brno

Provádíme nejen interiérové, ale i venkovní vodovodní realizace v obtížných podmínkách. Najdeme pro vás ideální prováděcí řešení v rozsahu vašich finančních možností. Poradíme, zda zvolit plastové nebo měděné vodoinstalace, jak chránit rozvody, doporučíme nejvhodnější způsob provedení s ohledem na materiálové a pracovní náklady. Sestavíme vám rozpočet vodoinstalace a také rozplánujeme veškeré rozvody včetně návrhu zařízení ovládání a regulace. Pokud nemáte oficiální projekt pro realizaci vodoinstalace, pak není pro nás problém vám ideální vodoinstalační sítě naplánovat.

Nejčastější lokality našich dosavadních zakázek

 • Vodoinstalace Brno-střed.
 • Vodoinstalace Brno-sever.
 • Vodoinstalace Brno Královo Pole.
 • Vodoinstalace Brno Líšeň.
 • Vodoinstalace Brno Bystrc.
 • Vodoinstalace Brno Židenice.
 • Vodoinstalace Brno Žabovřesky.

Očekávejte kvalitně provedenou práci, spolehlivost a rychlé řešení.  Neodmítáme žádné typy a rozsahy zakázek!

 • Vodoinstalace panelových domů (Brno a okolí).
 • Vodoinstalace rodinných domů (Brno a okolí).
 • Vodoinstalace bytových domů (Brno a okolí).
 • Vodoinstalace kancelářských objektů (Brno a okolí).
 • Vodoinstalace komerčních objektů (Brno a okolí).
 • Vodoinstalace výrobních objektů, skladů a hal (Brno a okolí).

Mimo klasických vodoinstalačních prací poskytujeme také montáže a opravy veškerých technických zařízení aplikovaných pro účely úpravy, čerpání, distribuci a ohřev vody, včetně revize měřidel spotřeby a průtoku vody. Neprovádíme pouze rekonstrukce vodovodních a kanalizačních rozvodů, ale i plynařské a topenářské úkony.

Instalatéři Brno
Instalatéři Insebo Brno

Vodoinstalace - ceník

Pokud máte zájem o ceník vodoinstalace, tedy hledáte ceník instalatéra, pak vám ho rádi na vyžádání zašleme, resp. vám rádi zpracujeme nacenění instalatérských prací. S ohledem na konkrétní specifika jednotlivých vodoinstalačních úkonů a jejich rozmanitost nejsme schopni ceník vodoinstalace zveřejnit zde na webu. Seznam prací by byl opravdu dlouhý. Můžeme vás však ubezpečit, že naše realizační ceny jsou standardní, kvalita práce prvotřídní. Pokud tedy chcete znát předběžnou cenu vodoinstalace, pak nejjednodušší je kontaktovat nás. My vám nezávazně naceníme konkrétní úkony, které si spolu odkomunikujeme. Případně pošlete nacenění konkurenční firmy, my se pokusíme být levnější.

 

Standardní úkony vodoinstalace

 • Zajištění přivedení pitné vody z veřejného zdroje nebo studny do budovy.
 • Rozvody užitkové vody prostřednictvím trubek a potrubí do různých částí budovy, včetně kuchyně, koupelny a toalet. Instalace kohoutků, ventilů a kohoutků pro regulaci průtoku vody.
 • Instalace sanitárních zařízení, jako jsou toalety, umyvadla, vany a sprchové kouty.
 • Realizace systému ohřevu teplé užitkové vody v domácnosti, což může zahrnovat bojlery, ohřívače vody nebo solární ohřev.
 • Odvod odpadní vody z budovy do kanalizačního systému nebo septiku.
 • Instalace bezpečnostních zařízení a senzorů k detekci úniků vody.
 • Filtrace a úprava vody: instalace filtrů a čističek k zlepšení kvality vody pro pití a použití v domácnosti.
 • Zajištění izolace a ochrany potrubí a komponent vůči mrazu a poškození.

Preferujte odbornost a zkušenosti

Vodoinstalatér je odborník specializující se na instalaci, údržbu a opravy vodovodních a kanalizačních systémů. Musí mít širokou škálu dovedností a znalostí v níže uvedených oblastech, což je zárukou spokojenosti klientů.

Vodoinstalatér musí být schopen správně naplánovat a provést instalaci vodovodních a kanalizačních potrubí, včetně připojení k vodovodní síti, vodovodních přípojek, odpadních trubek a odpadních přípojek. Musí také být obeznámen s různými typy trubek, spojovacími materiály a technikami spojování. Výsledkem tohoto individuálního odborného přehledu je vodoinstalace, která je bez sebemenšího problému a správně udělaná, navíc s ohledem na finanční nákladnost celého projektu.  

Vodoinstalatér musí mít díky svým zkušenostem a znalostem schopnost diagnostikovat a opravit různé problémy spojené s vodovodními a kanalizačními systémy, jako jsou netěsnosti, ucpané odpadní trubky, poruchy ventilů, poruchy čerpadel apod. Musí také provádět preventivní údržbu, jako je čištění a odstraňování usazenin v potrubí, pokud to typ rozvodů předpokládá (např. průmyslové provozy).

Vodoinstalatér musí být schopen číst a porozumět technickým výkresům, které popisují umístění potrubí, přípojky, ventily a další prvky vodovodního a kanalizačního systému. Stejně tak musí znát a dodržovat platné bezpečnostní předpisy a normy v oblasti vodoinstalací. Musí mít povědomí o správných postupech a opatřeních, které je třeba dodržovat, aby se minimalizovalo riziko úrazu, poškození majetku apod.

Proč zadat vodoinstalatérské práce u INSEBO Brno?

Zkušenosti instalatérů – máme školený tým se specializací na jednotlivé oblasti vodoinstalatérských prací. Očekávejte léty prověřenou odbornost, která je základem rychlé, a přitom kvalitní práce.

Cena služby "vodoinstalace Brno" – vodoinstalace provádíme za dostupné ceny. Kvalita práce a cena za odvedený standard servisu jsou neporovnatelné. U nás za velmi precizní práci a spolehlivost účtujeme cenu, která vás mile překvapí.

Rozsah realizací – naši instalatéři a topenáři jsou schopní provést kompletní realizace, máme nejen pracovníky na vodoinstalatérské práce, ale i tým topenářů a plynařů. Pro klienty z Brna poskytujeme veškeré služby související s rekonstrukcí bytů a domů.

Garance termínínu realizace služby "vodoinstalace Brno" - jak slíbíme, tak také uděláme. Vodoinstalace realizujeme v dohodnutých termínech, které si vzájemně odsouhlasíme při startu zakázky.

Kontaktujte nás s poptávkou služby "vodoinstalace Brno"

Za účelem nacenění vodoinstalace je ideální, pokud nám zašlete technický projekt nemovitosti. Pokud tento projekt nemáte, pak nám případně stačí interiérová studie. Jestliže žádné podklady pro tento účel nemáte, provedeme nacenění na základě osobní obhlídky nemovitosti či vaší specifikace.

Mobil pro objednání vodoinstalace: +420 606 202 494, +420 607 974 970

Adresa instalatérství: Výstaviště 1 (pavilon A3), Brno

Email pro poptání služby "vodoinstalce Brno": info@insebo.cz

 

Využijte naší odbornosti, spolehlivosti a dlouholetých zkušeností. Jsme tu pro vás. 

 

Vodoinstalace Brno - více info na tomto odkaze.

Naše další služby:

------------------

Tematická specifikace služby: vodoinstalatér Brno, instalatér Brno, instalatéři Brno, cena instalatér, instalatér Brno ceník.

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.