Menu
Poptávka

Montáže plynu Brno

Precizní plynoinstalace je základem každé nemovitosti. Pro klienty z Brna a okolí zajistíme službu "montáže plynu Brno". Garantujeme odbornost.
Montáže plynu Brno
Montáže plynu Brno

Pro poskytování těchto služeb máme veškerá nutná oprávnění a certifikace. Patříme k předním odborným firmám v Brně, které služby montáže plynu poskytují od prvopočátku své existence. Náš zkušený tým plynařů si poradí s jakýmkoliv realizačním zadáním, ať už se jedná o zakázky malého či většího rozsahu. Neřešíme jen samotné realizace, tj. montáže rozvodů plynu. Pokud nemáte projekt na plynoinstalační síť, pak vám zpracujeme ideální systém rozvodů dle dispozic interiéru.

Provádíme:

 • Montáže plynu komerčních objektů (Brno).
 • Montáže plynu ve firmách (Brno).
 • Montáže plynu kancelářských objektů (Brno).
 • Montáže plynu u rodinných domů (Brno).
 • Montáže plynu u bytových domů (Brno).
 • Montáže plynu pro úřady a u objektů veřejných institucí (Brno).

Odborná realizace plynoinstalací a montáže plynových zařízení

Montáž plynu zahrnuje služby instalace rozvodů plynu vč. napojení domácího rozvodu na distribuční síť, instalace plynoměru a připojení spotřebičů. Pro tyto úkony je třeba nejen dostatek zkušeností, ale především je nutno postupovat dle platných vyhlášek a nařízení, které se týkají bezpečnosti zapojení a provozu plynových zařízení.

Provádíme montáže plynových topidel v plném rozsahu, tj. jak plynových přímotopů (karmy, plynová kamna), tak i plynových kotlů včetně připojení na komíny či odvodové systémy spalin. Pro realizaci plynových rozvodů používáme pouze kvalitní materiál od osvědčených výrobců, neboť kvalita je v tomto případě jedním z důležitých předpokladů bezpečné instalace. 

Nejčastější lokality montáže plynu

Přestože působíme v rámci celé brněnské aglomerace, níže uvedené lokality patří k nejčastějším s ohledem na četnost našich zakázek:

 • Montáže plynu Brno Bystrc.
 • Montáže plynu Brno Královo Pole.
 • Montáže plynu Brno Židenice.
 • Montáže plynu Brno Žabovřesky.
 • Montáže plynu Brno-střed.
 • Montáže plynu Brno Líšeň.

Garantujeme rychlé dokončení, výhodnou cenu, a především odborně vykonanou práci, jejímž důkazem je provedení kompletní revize plynu.

Proč zadat montáže plynu u INSEBO Brno?

Zkušenosti – máme školený tým se specializací na jednotlivé oblasti plynoinstalací. Očekávejte léty prověřenou odbornost, která je základem rychlé, a přitom kvalitní práce.

Cena – plynoinstalační práce provádíme za rozumné peníze. Kvalita práce a cena za odvedený standard servisu jsou neporovnatelné. U nás za velmi precizní práci a spolehlivost účtujeme cenu, která vás mile překvapí.

Rozsah realizací – jsme schopni provést kompletní montáže plnyu, máme nejen pracovníky na plyninstalace, ale i odborný tým vodoinstalatérů a topenářů. Pro klienty z Brna poskytujeme veškeré služby související s rekonstrukcí bytů a domů.

Garance termínínu realizace - jak slíbíme, tak také uděláme. Plynoinstalační práce realizujeme v dohodnutých termínech.

------

Pro poskytování plynoinstalačních služeb v České republice je zapotřebí splnit určité požadavky na řemeslnou způsobilost, certifikace a školení. Proto se vždy osoby, která instalaci má provádět, ptejte na její odbornou způsobilost.

Pro provádění plynoinstalačních prací je třeba mít řemeslnou způsobilost v oboru plynař nebo topenář. Tuto způsobilost lze získat absolvováním odborného vzdělání v daném oboru nebo příslušnou praxí v oboru.

Pro plynoinstalatéry je nutné mít certifikát od Akreditačního střediska pro instalace plynových zařízení (ASIP). Certifikace se vydává na základě splnění specifických požadavků, které se týkají odborných znalostí, praktických dovedností a bezpečnostních standardů v oblasti plynoinstalací.

Pro získání souvisejících speciálních certifikátu je nutné absolvovat odborné školení zaměřené na plynoinstalace.

 

Kontaktujte nás s poptávkou montáže plynu v Brně:

Výstaviště 1 (pavilon A3), Brno

Mobil: +420 606 202 494, +420 607 974 970

Email: info@insebo.cz

Naše další služby:

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.