Menu
Poptávka

Plynoinstalace Brno

Hledáte realizační firmu poskytující kompletní servis včetně realizace plynoinstalace? Nabízíme odborné služby "plynoinstalace Brno". Precizní provedení za dobrou cenu.

Chystáte se stavět dům, nebo plánujete rekonstrukci plynových rozvodů? Jsme připraveni vám zajistit celkové provedení, a to nejen pokud se jedná o plynoinstalace, ale i o servis spojený s topenářskými nebo instalatérskými pracemi. Pokud nemáte projekt, nevadí. I samotné projektování a plánování ideálního rozmístění rozvodů je součástí naší práce. Jsme schopni na velmi vysoké odborné úrovni zrealizovat kompletní  zakázku (voda, plyn, topení). Vše v prvotřídní kvalitě, s pomocí dlouholetých realizačních zkušeností a s využitím moderních nástrojů a technologií.

Odborné provedení plynoinstalace pro klienty z Brna a okolí

Služba „plynoinstalace Brno“ v našem podání zahrnuje instalaci nebo rekonstrukci rozvodu plynu, a to včetně revize (revizní zprávy) a případné detekce úniku plynu. Veškeré námi prováděné práce jsou plně v souladu s vyhláškou. Provádíme napojení soustavy na přípojku plynu, instalace a rekonstrukce hlavního uzávěru plynu (HUP), instalace a výměny plynoměrů, napojení plynových zařízení, měření úniku CO aj.

S námi máte výhodu, že veškeré služby související s vytápěním, vodou a plynem máte u nás řešeny jedním týmem a za kvalitu práce tudíž ručíme komplexně. Nečeká vás situace, kdy se jeden řemeslník vymlouvá na druhého. Tomu rozhodně předejdete, pokud budete vaši nemovitost řešit s týmem profíků z Inseba.

Rekonstrukce plynoinstalace

Při rekonstrukci plynoinstalace je důležité postupovat opatrně a v souladu s příslušnými bezpečnostními normami. Zde je krátký popis základních kroků při rekonstrukci plynoinstalace:

 1. Vypracování projektu rekonstrukce plynoinstalace: což mimo jiné zahrnuje kontrolu stávajícího stavu potrubí, přípojek, ventilů a dalších komponentů. Pro účely odstranění nevyhovující a napojení nové plynoinstalace.
 2. Odstavení plynu kvůli bezpečnosti: v průběhu rekonstrukce je třeba uzavřít přívod plynu a zajistit, aby nebyl distribuován do rekonstruované části s ohledem na pravidla bezpečnosti práce.
 3. Demontáž staré plynoinstalace
 4. Montáž nové plynoinstalace dle projektu. Je důležité zajistit správnost a přesnost spojů, používat kvalitní a certifikované materiály.
 5. Kontrola plynoinstalace: po dokončení instalace nového plynového potrubí je nezbytné provést důkladnou kontrolu a testování. To zahrnuje prověření těsnosti, správného fungování ventilů. Výsledkem je vydaná revize, připojení plynového zařízení a obnovení standardní dodávky plynu.

Je důležité si uvědomit, že rekonstrukce plynoinstalace je odborná činnost a vyžaduje kvalifikované postupy a zkušenosti.

Proč plynoinstalace od Inseba Brno?

Plynoinstalace Brno
Plynoinstalace Brno

Nečekejte od nás práci bez přemýšlení. My vám vždy na vstupu poradíme, jaké řešení plynoinstalace je pro vás ideální s ohledem na perfektní funkčnost a vaše finanční možnosti. Naši pracovníci vám poskytnou konzultace a pomohou srovnat varianty řešení. I když máte prováděcí zprávu či projekt, my na problematické body upozorníme. Ne vždy je papírový stav ideální s ohledem na realitu a praktičnost realizace. Nemluvě o ceně provedení dle projektu.

V rámci služby „plynoinstalace Brno“ nejčastěji řešíme montáž rozvodů plynu pro rodinné domy, bytové domy, firemní budovy, skladovací a provozní prostory. Provádíme montáže STL a NTL rozvodů, kompletní zařízení a zprovoznění plynových kotelen, domovních přípojek. Řešíme detekci úniku plynu a sanaci stavu, revize OPZ, tlakové zkoušky aj.

Díky našim velkým odběrům a úzkým vazbám s dodavateli vám dokážeme zajistit realizační materiál za velmi výhodné ceny.

V případě zájmu o nezávazné nacenění plynoinstalace v Brně nás neváhejte kontaktovat.

Naše nejčastější realizace

 • Plynoinstalace Brno – Židenice.
 • Plynoinstalace Brno – Bohunice.
 • Plynoinstalace Brno – střed.
 • Plynoinstalace Brno – sever.
 • Plynoinstalace Brno – Královo Pole.
 • Plynoinstalace Brno – Žabovřesky.
 • Plynoinstalace Brno – Líšeň.
 • Plynoinstalace Brno – Bystrc.

 

Proč zadat plynoinstalatérské práce u INSEBO Brno?

Zkušenosti s plynoinstalací – máme školený tým se specializací na jednotlivé oblasti plynoinstalatérských prací. Očekávejte léty prověřenou odbornost, která je základem rychlé, a přitom kvalitní práce.

Cena plynoinstalace – plynoinstalatérské práce provádíme za rozumné peníze. Kvalita práce a cena za odvedený standard servisu jsou neporovnatelné. U nás za velmi precizní práci a spolehlivost účtujeme cenu, která vás mile překvapí.

Rozsah realizací – jsme schopni provést kompletní realizace, máme nejen pracovníky na plyn, ale i tým vodoinstalatérů a topenářů. Pro klienty z Brna poskytujeme veškeré služby související s rekonstrukcí bytů a domů.

Garance termínínu realizace - jak slíbíme, tak také uděláme. Plynoinstalace realizujeme v dohodnutých termínech. Naši plynoinstalatéři jsou spolehliví.

Kontaktujte nás s poptávkou plynoinstalace:

Tel/fax: +420 543 245 161
Mobil na plyneře: +420 606 202 494, +420 607 974 970

Adresa centrály: Výstaviště 1 (pavilon A3), Brno

Email: info@insebo.cz

Naši instalatéři plynu jsou připravení se vám věnovat.

---------------

Tematické určení služby: plynoinstalace Brno, instalace plynu Brno, plynoinstalatérské služby, plynoinstalatér, plynař Brno.

Naše další služby:

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.