Menu
Poptávka

Topenářské práce (rekonstrukce, instalace)

Poskytujeme odborné topenářské práce pro klienty z Brna a blízkého okolí. Řešíme topenářské práce libovolného rozsahu: ať už se jedná o malé opravy topných zařízení, základní instalace otopných prvků nebo naopak o složité realizace rozsáhlých topných systémů, vždy jsme připraveni v nejbližším možném termínu vyřešit váš problém či požadavek. Provádíme rekonstrukce topení pro RD i byty.

Topenářské práce - ceník

 INSEBO – specialista na topenářské práce (Brno). Topenářské práce provádíme na základě požadovaných osvědčení včetně poskytnutí následné revizní dokumentace.

Nabídka topenářských prací pro lokalitu Brna

 • Příprava návrhů a projektů rekonstrukcí topných systémů (rozšířené topenářské práce Brno).
 • Výměna kotlů (základní topenářské práce Brno).
 • Kompletní rekonstrukce/instalace topných systémů a rozvodů (rekonstrukce topení Brno).
 • Drobné montáže a opravy urgentních problémů (havarijní stavy).
 • Dopouštění a odvzdušnění topení a jiné drobné servisní topenářské práce.
Topenářské práce
Topenářske práce Brno

Naši zkušení topenáři si poradí s jakoukoliv topenářskou prací, kterou budete potřebovat. Máme stálý tým zkušených řemeslníků, kteří za dobu své praxe řešili spoustu různorodých požadavků, že je rozhodně nezaskočí jakýkoliv problém nebo zadání ohledně servisu nebo rekonstrukce topení.

V rámci topenářských prací pro klienty z Brna a okolí se převážně orientujeme na montáž nových rozvodů topení včetně instalace regulačních i termostatických ventilů a hlavic, kotlů a termostatů. Zajistíme kompletní výměnu starých radiátorů za nové, připravíme plán realizace, položkové nacenění a pomůžeme vybrat správné topení dimenzované pro daný prostor. V rámci panelových domů zahrnují naše topenářské práce především výměnu rozvodů při rekonstrukci stupaček a také demontáže starých těles a nahrazení novými.

Rekonstrukce rozvodů topení v paneláku

Naší specializací jsou rekonstrukce rozvodů topení v paneláku. Pokud je současný stav rozvodů topení ve vašem panelovém domě havarijní a objevují se stále častější problémy, pak jsme připraveni provést dílčí opravy, nebo ideálně kompletní rekonstrukci topení paneláku, která je ve výsledku méně nákladná než suma dílčích postupných řešení nedostatků v rozfázovaných časových etapách.

Rekonstrukce rozvodů topení v paneláku
Rozsáhlá rekonstrukce topení – Insebo Brno

Provádíme jak rekonstrukce páteřních rozvodů topení v paneláku (tzv. stoupaček), tak i rekonstrukce rozvodů topení v jednotlivých bytových jednotkách panelového domu. Vyměníme staré panelákové litinové radiátory za nové apod. Ke všem těmto úkonům máme samozřejmě potřebné technické vybavení, a především profesní odborné certifikáty.

Při rekonstrukci rozvodů topení v paneláku používáme materiály dlouhé životnosti garantované výrobcem. Využijte naše dlouholeté zkušenosti pro kompletní rychlé zajištění rekonstrukce topení v paneláku.

Mimo rekonstrukci rozvodů topení v paneláku provádíme taktéž práce spojené s obnovou kanalizačních, plynových a vodovodních rozvodů. Jsme schopni zajistit kompletní rekonstrukci páteřních stoupaček v panelovém domě.

Proč zadat topenářské práce u INSEBO Brno?

Zkušenosti – máme školený tým se specializací na jednotlivé oblasti topenářských prací. Očekávejte léty prověřenou odbornost, která je základem rychlé, a přitom kvalitní práce.

Cena – topenářské práce provádíme za rozumné peníze. Kvalita práce a cena za odvedený standard servisu jsou neporovnatelné. U nás za velmi precizní práci a spolehlivost účtujeme cenu, která vás mile překvapí.

Rozsah realizací – jsme schopni provést kompletní realizace, máme nejen pracovníky na topenářské práce, ale i tým vodoinstalatérů a plynařů. Pro klienty z Brna poskytujeme veškeré služby související s rekonstrukcí bytů a domů.

Garance termínínu realizace - jak slíbíme, tak také uděláme. Topenářské práce realizujeme v dohodnutých termínech.

Kontaktujte nás s poptávkou topenářských prací v Brně:

Mobil: +420 606 202 494, +420 607 974 970

Adresa proozovny: Výstaviště 1 (pavilon A3), Brno

Email: info@insebo.cz

 

 

Topenářské práce poskytujeme v rámci všech brněnských městských částí. Včetně rekonstrukce topení v paneláku.

Nejčastější lokality našich realizací:

 • Topenářské práce: Brno – sever - instalace a rekonstrukce topení.
 • Topenářské práce: Brno – Líšeň - instalace a rekonstrukce topení.
 • Topenářské práce: Brno – střed - instalace a rekonstrukce topení.
 • Topenářské práce: Brno – Královo Pole - instalace a rekonstrukce topení.
 • Topenářské práce: Brno – Bystrc - instalace a rekonstrukce topení.
 • Topenářské práce: Brno – Židenice - instalace a rekonstrukce topení.

Topenářské práce - ceník

Jestliže se zajímáte o náš ceník topenářských prací, pak vám ho rádi na vyžádání pošleme. S ohledem na konkrétní specifika jednotlivých topenářských činností a jejich rozmanitost nejsme schopni ceník topenářských prací uvádět zde na webu. Seznam činností by byl opravdu dlouhý a ceny jednotlivých realizací jsou často hodně dány náročností požadavků zadavatele.

Můžeme vás však ubezpečit, že ceny topenářských prací u nás jsou standardní, kvalita práce prvotřídní. Pokud tedy chcete znát předběžnou cenu jakéhokoliv topenářskéhp úkonu, pak nejjednodušší je nás kontaktovat! My vám nezávazně naceníme konkrétní topenářské práce, které si spolu vykomunikujeme. Případně pošlete projekt, nebo nacenění konkurenční firmy, my se pokusíme být cenově reagovat.

 

----------------------------

Specifika služby: topenáři Brno, rekonstrukce topení Brno, instalace topení, rozvody topení, topenářské práce Brno, výměna topení v paneláku, ceník instalatérských prací, topenářské služby, výměna radiátorů v paneláku.

Naše další služby:

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.