Menu
Poptávka

Topenářské práce (rekonstrukce, instalace)

Poskytujeme odborné topenářské práce pro klienty z Brna a blízkého okolí. Řešíme topenářské práce libovolného rozsahu: ať už se jedná o malé opravy topných zařízení, základní instalace otopných prvků nebo naopak o složité realizace rozsáhlých topných systémů, vždy jsme připraveni v nejbližším možném termínu vyřešit váš problém či požadavek. Provádíme rekonstrukce topení pro RD i byty.

Topenářské práce - ceník

 INSEBO – specialista na topenářské práce (Brno). Topenářské práce provádíme na základě požadovaných osvědčení včetně poskytnutí následné revizní dokumentace.

Nabídka topenářských prací pro lokalitu Brno a okolí

 • Příprava návrhů a projektů rekonstrukcí topných systémů (rozšířené topenářské práce Brno).
 • Výměna kotlů (základní topenářské práce Brno).
 • Kompletní rekonstrukce/instalace topných systémů a rozvodů (rekonstrukce topení Brno, ústřední topení v paneláku, kotelny pro bytové domy apod.).
 • Drobné montáže a opravy urgentních problémů (havarijní stavy).
 • Dopouštění a odvzdušnění topení a jiné drobné servisní topenářské práce.
Topenářské práce
Topenářske práce Brno

Využijte naší odbornosti, objednejte službu "topenářské práce Brno" u nás

Naši zkušení topenáři si poradí s jakoukoliv topenářskou prací, kterou budete potřebovat. Máme stálý tým zkušených řemeslníků, kteří za dobu své praxe řešili spoustu různorodých rekonstrukci topení i instalace nového topení, že je rozhodně nezaskočí jakýkoliv problém nebo zadání ohledně servisu nebo rekonstrukce topení.

V rámci topenářských prací pro klienty z Brna a okolí se převážně orientujeme na montáž nových rozvodů topení včetně instalace regulačních i termostatických ventilů a hlavic, kotlů a termostatů. Zajistíme kompletní výměnu starých radiátorů za nové, připravíme plán realizace, položkové nacenění a pomůžeme vybrat správné topení dimenzované pro daný prostor. V rámci panelových domů zahrnují naše topenářské práce především výměnu rozvodů při rekonstrukci stupaček a také demontáže starých těles a nahrazení novými.

Rekonstrukce rozvodů topení v paneláku

Plánujete rekonstrukci staré kotelny? Chcete stávající ústřední topení v paneláku nahradit za nové, efektivnější a energeticky úspornější a není vám lhostejná cena za topení ve vašem paneláku? Chcete moderní systém vytápění, který budete moci provozovat dlouhá léta bez starostí? Pokud ano, pak vám rádi pomůžeme tento záměr realizovat.

Naší specializací jsou rekonstrukce rozvodů topení v paneláku, tedy rekonstrukce topení (stoupačky i bytové rozvody). Pokud je současný stav rozvodů topení ve vašem panelovém domě havarijní a objevují se stále častější problémy, pak jsme připraveni provést dílčí opravy, nebo ideálně kompletní rekonstrukci topení paneláku, která je ve výsledku méně nákladná než suma dílčích postupných řešení nedostatků v rozfázovaných časových etapách.

Rekonstrukce rozvodů topení v paneláku
Rozsáhlá rekonstrukce topení – Insebo Brno

Provádíme jak rekonstrukce páteřních rozvodů topení v paneláku (tzv. stoupaček), tak i rekonstrukce rozvodů topení v jednotlivých bytových jednotkách panelového domu. Vyměníme staré panelákové litinové radiátory za nové apod. Ke všem těmto úkonům máme samozřejmě potřebné technické vybavení, a především profesní odborné certifikáty.

Při rekonstrukci rozvodů topení v paneláku používáme materiály dlouhé životnosti garantované výrobcem. Využijte naše dlouholeté zkušenosti pro kompletní rychlé zajištění rekonstrukce topení v paneláku.

Mimo rekonstrukci rozvodů topení v paneláku provádíme taktéž práce spojené s obnovou kanalizačních, plynových a vodovodních rozvodů. Jsme schopni zajistit kompletní rekonstrukci páteřních stoupaček v panelovém domě.

Kdy je čas na rekonstrukci topení?

 • Pokud je váš systém topení zastaralý a evidentně nedokáže efektivně zajišťovat požadovanou tepelnou pohodu v místnosti, je čas zvážit rekonstrukci takového topení. Více méně to pocítíte tak, že si říkáte, že takto topit je pro vás problematické nebo namáhavé a nedosahujete potřebného výkonu.
 • Rekonstrukce topení umožňuje využít moderní technologie a systémy, které jsou energeticky účinnější. Pokud jsou vaše provozní náklady na topení neúměrně vysoké a vy máte naopak požadavek na snížení energetické náročnosti a zvýšení efektivnosti topení, pak vyústěním této situace je provedení rekonstrukce topení. 
 • Pokud se v místnosti vyskytují nepříjemné teplotní rozdíly, chladné zóny nebo problémy s rovnoměrným rozložením tepla, je rekonstrukce topení na místě.
 • Pokud váš systém topení vykazuje opakované poruchy a vyžaduje časté opravy, pak je rekonstrukce topení nutná k zajištění spolehlivého provozu.
 • Pokud potřebujete zvýšit výkon topení, například kvůli rozšíření budovy nebo změnám v jejím využití, rekonstrukce je nezbytná.
 • Staré a neefektivní topení může představovat riziko požáru, úniku plynu nebo jiných nebezpečí. Rekonstrukce takovéhoto topení zajišťuje bezpečný provoz topného systému.
 • Pokud chcete vylepšit vzhled a design topného systému (např. vyměnit nevzhledné radiátory za podlahové topení).
 • Pokud chcete snížit ekologickou stopu a přejít na ekologičtější zdroje energie – pak je k dispozici instalace alternativních systémů, jako jsou tepelná čerpadla nebo solární panely.

Lokality naší působnosti

Topenářské práce poskytujeme v rámci všech brněnských městských částí. Včetně rekonstrukce topení v paneláku.

Nejčastější lokality našich realizací:

 • Topenářské práce: Brno – sever - instalace a rekonstrukce topení.
 • Topenářské práce: Brno – Líšeň - instalace a rekonstrukce topení.
 • Topenářské práce: Brno – střed - instalace a rekonstrukce topení.
 • Topenářské práce: Brno – Královo Pole - instalace a rekonstrukce topení.
 • Topenářské práce: Brno – Bystrc - instalace a rekonstrukce topení.
 • Topenářské práce: Brno – Židenice - instalace a rekonstrukce topení.

Topenářské práce - ceník

Hledáte ceník topenářských prací nebo zjišťujete cenu rekonstrukce topení? Jestliže se zajímáte o náš ceník topenářských prací, pak vám ho rádi na vyžádání pošleme. S ohledem na konkrétní specifika jednotlivých topenářských činností a jejich rozmanitost nejsme schopni ceník topenářských prací uvádět zde na webu. Seznam činností by byl opravdu dlouhý a ceny jednotlivých realizací jsou často hodně dány náročností požadavků zadavatele.

Můžeme vás však ubezpečit, že ceny topenářských prací u nás jsou standardní, kvalita práce prvotřídní. Pokud tedy chcete znát předběžnou cenu jakéhokoliv topenářskéhp úkonu, pak nejjednodušší je nás kontaktovat! My vám nezávazně naceníme konkrétní topenářské práce, které si spolu vykomunikujeme. Případně pošlete projekt, nebo nacenění konkurenční firmy, my se pokusíme být cenově reagovat.

Proč zadat topenářské práce u INSEBO Brno?

 • Zkušenosti – máme školený tým se specializací na jednotlivé oblasti topenářských prací. Specializujeme se na rekonstrukce topení bez ohledu na typ a rozsah budovy.
 • Cena instalace/rekonstrukce topení – topenářské práce provádíme za rozumné peníze. Kvalita práce a cena za odvedený standard servisu jsou neporovnatelné. U nás za velmi precizní práci a spolehlivost účtujeme cenu, která vás mile překvapí. Ceník instalatérských prací sdělíme na vyžádání.
 • Rozsah realizací – jsme schopni provést kompletní realizace (ústřední topení ve velkém paneláku či bytovém domě), máme nejen pracovníky na topenářské práce, ale i tým vodoinstalatérů a plynařů. Pro klienty z Brna poskytujeme veškeré služby související s rekonstrukcí bytů a domů.
 • Garance termínínu instalace/rekonstrukce topení - jak slíbíme, tak také uděláme. Topenářské práce realizujeme v dohodnutých termínech.

 

Kontaktujte nás s poptávkou topenářských prací v Brně:

Mobil pro poptávku topenářských prací: +420 606 202 494, +420 607 974 970

Adresa proozovny: Výstaviště 1 (pavilon A3), Brno

Email pro ncenění instalace a rekonstrukce topení: info@insebo.cz

 

----------------------------

Specifika služby: topenáři Brno, rekonstrukce topení Brno, instalace topení, rozvody topení, topenářské práce Brno, výměna topení v paneláku. Dále také: topenář Brno, topenářské služby, výměna radiátorů v paneláku, instalatérské práce, rekonstrukce topení oprava topení v paneláku, oprava topení Brno. Všechny tyto výrazy charakterizují naše služby.

Dotazy na naše služby ve spojitosti s cenou: ceník instalatérských prací, ceník topenářských prací, rekonstrukce topení cena, rozvody topení cena, topenářské práce ceník, ústřední topení cena, montáž topení ceník, cena za topení v paneláku.

Naše další služby:

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.