Menu
Poptávka

Instalatérství Brno

Potřebujete nové rozvody vody, revizi problematických rozvodů nebo rozšíření vodovodních síťí? Využijte námi nabízenou službu „instalatér Brno“. Precizní instalace vody a odpadů pro vás.

Instalatéři Brno

V týmu společnosti Insebo najdete opravdové odborníky, se kterými můžete své problémy konzultovat, kteří vám navrhnou to nejlepší řešení pro rozvody vody, odpadu, plynu... Využijte naše dlouholeté zkušenosti, které nám pomáhají zvolit vždy nejideálnější variantu realizace rozvodů.

Naši instalatéři vám pro vás zvolí nejvhodnější řešení s ohledem na finance, které musíte do oprav či nové instalace investovat. Jak už napovídá samotný název služby, instalatérské služby jsou určeny pro zákazníky z Brna a blízkého okolí. Na základě domluvy rádi poskytneme službu „instalatér Brno“ i pro zájemce z oblasti Brno-venkov.

V rámci služby „instalatér Brno“ se zaměřujeme především na kompletní realizace nových a renovace původních rozvodů. Přesto jsme schopni zajistit i havarijní realizaci, pokud se jedná o výjimečnou situaci. U našich stávajících zákazníků zajišťujeme službu nonstop instalatéra v případě havarijních událostí.

Instalatér Brno
Instalatérské služby - rozvody vody a odpadu – Insebo Brno

Proč právě Insebo?

Spolehliví řemeslníci, rychlá realizace bez zbytečného čekání. Vstupní konzultace s doporučením nejvhodnějšího řešení a případné odprezentování ostatních možných realizačních variant. To je servis, který od nás získáte při vstupním řešení vaší instalace vody, topení nebo odpadů.

Disponujeme veškerým potřebným moderním vybavením pro realizaci instalatérských služeb. Naši pracovníci mají veškeré potřebné zkoušky a certifikáty pro provádění odborné instalace rozvodů vody, rozvodů odpadů a dalších souvisejících prací.

Mimo opravy rozvodů vody a odpadů, realizujeme instalace veškeré sanitární techniky. Montujeme myčky, pračky, bojlery, vodovodní baterie, solární systémy apod. Umíme kompletní odborné instalace: voda, plyn, topení. Bez ohledu na rozsah zakázky, ať už se jedná o běžný rodinný dům, firemní sídlo nebo bytový dům.

Běžně provádíme výměny a opravy topných systémů vč. těles, kompletní plynofikační práce, revize a čištění odpadů. Zjistíme místa uniku vody, kompletně zrenovujeme jakákoliv prasklá potrubí, zrekonstruujeme stoupačky a připravíme přípojky. Díky kompletnímu rozsahu poskytovaných prací zajistíme ucelené dodávky instalací pro novostavby, rekonstrukce domů nebo v rámci renovace bytového jádra.

Instalatér v Brně
Instalatéři z Insebo Brno provedou veškerou kompletaci pro RD

Nejčastější lokality realizací:

 • instalatér Brno Líšeň
 • instalatér Brno Bystrc
 • instalatér Brno Bohunice
 • instalatér Brno Kohoutovice
 • instalatér Brno Královo Pole
 • instalatér Brno Slatina

Odbornost a spolehlivost na první místě

Každý instalatér je odborně vzdělaný řemeslník, který se specializuje na práci s instalacemi v oblasti vody, plynu, topení a odpadů. Kvalifikovaný instalatér by měl mít následující dovednosti, znalosti a certifikáty:

 1. Znalost stavebních předpisů: instalatér musí mít hluboké porozumění stavebním předpisům a norem, které se vztahují k instalacím vody, plynu, topení a odpadů. Je obeznámen s veškerými předpisy a nařízeními vyžadovanými pro realizaci instalatérských služeb.
 2. Instalatér může svařovat plynová a jiná potrubí a musí mít k dané činnosti oprávnění.
 3. Instalatér provádí montáž, opravy a údržbu potrubí, ventilů, ohřívačů vody, topných systémů a odpadních systémů, uvádění technologických zařízení do provozu. To zahrnuje schopnost číst technické plány, doprovodnou dokumentaci, provádět potřebné úpravy, řešit poruchy a nastavovat systémy.
 4. Znalost materiálů a nástrojů: instalatér je proškolen v používání adekvátních materiálů, nástrojů a postupů pro instalace.
 5. Instalatér je obeznámen s bezpečnostními postupy, prevencí požárů, s nařízeními pro ventilační a odvětrávací systémy a způsoby manipulace s nebezpečnými látkami, jako je plyn.
 6. Instalatér musí mít odpovídající certifikace pro vybrané instalace, za jejichž realizaci ručí svou profesní odpovědností.

Rozvody vody a odpadů cena?

V případě zájmu o nezávazné nacenění instalatérských služeb nás neváhejte kontaktovat. Naše instalatérství je vám k dispozici, stačí nás oslovit s poptávkou. Zjistíme od vás detaily a cenu rozvodů vody a odpadů vám vykalkulujeme.

INSEOB: vaši spolehliví instalatéři z Brna. Odborná instalace vody, odpadů a topení.

--------------------------

Téma stránky: instalatéři Brno, instalatér Brno, instalatérství Brno, instalatérské služby, instalatérské práce, cena instalatérských prací, instalace vody a odpadu, rozvody vody a odpadů cena, instalatér Brno Bohunice, instalace vody a odpoadů.

Naše další služby:

 

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.