Menu
Poptávka

Podlahové topení Brno

Provádíme realizace podlahového vytápění pro zákazníky z Brna a blízkého okolí. Precizně odvedená práce v případě vaší podlahovky, dlouholeté zkušenosti a moderní postupy jsou garancí kvalitního podlahového vytápění vaší nemovitosti.

Zajišťujeme kompletní servis od projektování, přes dodávku materiálu, až po předání na základě revizní zkoušky. Pokud chcete mít záruku dlouholetého bezproblémového užívání podlahového topení, pak oslovte Insebo. Jsme připraveni obratem poslat nezávazné nacenění, poskytnout konzultaci na místě realizace, a především připravit projektovou dokumentaci, která je vstupním podkladem pro realizaci služby „podlahové topení Brno“.

Podlahové topení získává nejen v novostavbách stále větší oblíbenosti, často je využíváno i jako hlavní topný systém. Při rekonstrukcích starých domů lidé kombinují podlahové topení s klasickými radiátory dle možností technologické aplikace systému do původních konstrukcí rekonstruovaného domu. Ať už se vás týká rekonstrukce domu, nebo plánujete výstavbu nového, rádi bychom vám nabídli službu „podlahové topení Brno“.

Jestliže systémům podlahového topení plně nerozumíte, rádi vám vysvětlíme veškeré okolnosti a vyřešíme s vámi detaily jeho koncipování. Můžete mít více okruhů, které jsou samostatně regulovatelné, inteligentní ovládání podlahového topení napojené na ekvitermní systém plynového kondenzačního kotle apod. Dnešní doba umožňuje řadu technologických vymožeností, které se samozřejmě promítají i do plánování systému podlahového vytápění. Naše poradenství je samozřejmě součástí služby „podlahové topení Brno“.

Podlahové topení Brno
Instalace podlahového topení – Insebo Brno

Než se rozhodnete pro podlahové vytápění?

Proč „podlahovku“ vlastně chtít? Odpověď je jednoduchá. Podlahové vytápění má ideální topící vlastnosti, šetří energie, teplo cirkuluje přirozeně a vy i pocitově oceníte, že sálá z podlahy. Podlahové vytápění je vhodné pro všechny běžné podlahoviny a materiály: dřevo, dlažba, vinyl, lamino, beton. Podlahové topení je tzv. sálavý systém, jehož celá plocha je tudíž topným tělesem, které distribuuje teplo rovnoměrně v ploše. Tento způsob distribuce tepla je mnohem sofistikovanější a efektivnější, než mohou poskytnout klasické radiátory.

Důležitý pro co největší efekt z tohoto typu topení samotný podklad. Vrstva pod podlahovým vytápěním by měla být izolační, nejvhodnějším materiálem v tomto případě je polystyren. Bez izolační vrstvy totiž dochází k tepelným ztrátám. Totéž platí i o prostupnosti tepla mezi podlahovým topením a finální podlahovinou (např. laminátová podlahy). Mezi podlahovinu a podlahové topení se hned z několika důvodů dávají podložky. Ty však nesmí být izolační! Pokud správnost přípravy podkladu nechcete řešit sami, ale nechat ji na nás, pak v rámci služby „podlahové vytápění Brno“ tuto činnost samozřejmě rádi zařídíme.

Před samotným projektováním podlahového vytápění je vhodné si nechat zpracovat dokumentaci tepelných ztrát, která následně určuje, jaký výkon musí mít podlahové vytápění v jednotlivých místnostech s ohledem na ostatní materiály ovlivňující přirozené ztráty tepla (jejich prostupnost) a na velikost vytápěného prostoru. Dle těchto vstupních informací vám pak rádi v rámci služby „podlahové vytápění Brno“ správně nakombinujeme technologii topení a parametry napojení na hlavní topící jednotku, včetně dimenzování jednotlivých topných okruhů.

podlahové vytápění Brno
Podlahové vytápění

 

Proč řešit instalaci podlahové topení s INSEBO Brno?

Zkušenosti – máme školený tým se specializací na jednotlivé oblasti topenářských prací. Očekávejte léty prověřenou odbornost, která je základem rychlé, a přitom kvalitní práce.

Cena – podlahové vytápění provádíme za rozumné peníze. Kvalita práce a cena za odvedený standard servisu jsou neporovnatelné. U nás za velmi precizní práci a spolehlivost účtujeme cenu, která vás mile překvapí.

Rozsah realizací – jsme schopni provést kompletní realizace, máme nejen pracovníky na topenářské práce, ale i tým vodoinstalatérů a plynařů. Pro klienty z Brna poskytujeme veškeré služby související s rekonstrukcí bytů a domů.

Garance termínu realizace - jak slíbíme, tak také uděláme. Realizaci podlahového topení provádíme v dohodnutých termínech.

Podlahové vytápění - cena na vyžádání. Kontaktujte nás.

Naše další služby:

--------------------------

Tematická specifikace služby: podlahové topení Brno, cena podlahového topení, instalace podlahového topení, ceník instalatérských prací.

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.