Menu
Poptávka

Rekonstrukce kotelny Brno

Řešíme veškeré práce spojené s rekonstrukcemi kotelen. Provádíme odborné renovace, úpravy výkonu a funkčnosti systému kotelen. Specializujeme se na domovní kotelny, kotelny komerčních i průmyslových objektů. Nechte si od nás nezávazně nacenit službu „rekonstrukce kotelen Brno“.

Řešíme veškeré práce spojené s rekonstrukcemi kotelen. Provádíme odborné renovace, úpravy výkonu a funkčnosti systému kotelen. Specializujeme se na domovní kotelny, kotelny komerčních i průmyslových objektů. Nechte si od nás nezávazně nacenit službu „rekonstrukce kotelen Brno“. Využijte naše dlouholeté zkušenosti, které jsme nasbírali v rámci rozmanitých realizací rekonstrukce kotelen. Vlastníme veškerá požadovaná odborná osvědčení potřebná k instalaci domovních kotelen. Umíme navrhnut velmi účelné systémy, které šetří realizační cenu. Zpracujeme vám projekt nové kotelny.

Rekonstrukce kotelen
Rekonstrukce kotelny

Rekonstrukce plynové kotelny má svá specifika a vyžaduje veškerá osvědčení opravňující k odborné manipulaci s plynem. S těmito projekty máme největší zkušenosti. Domovní plynové kotelny pro ústřední vytápění se nejčastěji aplikují v bytových domech.

Samozřejmě zajistíme i veškeré revizní zprávy a průběžný záruční i pozáruční servis. Rekonstrukce kotelen realizujeme na klíč, tj. dodáváme nejen projekt, řešíme samotnou instalaci, ale připravujeme také veškeré související administrativní dokumenty pro kolaudaci kotelny, dodáváme výhodně potřebný materiál apod.

Rekonstrukce plynové kotelny
Rekonstrukce plynové kotelny

Nejčastější lokality realizace služby „rekonstrukce kotelen“

 • Rekonstrukce plynových kotelen Brno – střed.
 • Rekonstrukce domovních kotelen Brno – Královo Pole.
 • Rekonstrukce plynových kotelen Brno – sever.
 • Rekonstrukce domovních kotelen Brno – Bystrc.
 • Rekonstrukce plynových kotelen Brno – Líšeň.
 • Rekonstrukce domovních kotelen Brno – Žabovřesky.
 • Rekonstrukce domovních kotelen Brno – Bohunice.

Nejvíce zákazníků se etabluje z řad bytových domů, administrativních budov, výrobních a průmyslových provozů. Umíme řešit i velké zákazky.

Naše zkušenosti:

Domovní plynové kotelny
Rekonstrukce domovní plynové kotelny
Domovní kotelny
Rekonstrukce domovní kotelny
 1. Rekonstrukce plynových kondenzačních kotelen.
 2. Rekonstrukce kotelen na tuhá paliva.
 3. Rekonstrukce teplovodních kotelen.
 4. Rekonstrukce parních kotelen.
 5. Rekonstrukce kotelen na nové technologie (např. tepelná čerpadla, kogenerace aj.).

 

Proč poptat rekonstrukci kotelny u INSEBO Brno?

Rozsah realizací – jsme schopni provést kompletní realizace, máme nejen pracovníky na vodoinstalatérské práce, ale i tým topenářů a plynařů. Pro klienty z Brna poskytujeme veškeré služby související s rekonstrukcí bytů a domů.

Zkušenosti s realizací kotelen v Brně – máme školený tým se specializací na jednotlivé oblasti instalatérských prací. Očekávejte léty prověřenou odbornost, která je základem rychlé, a přitom kvalitní rekonstrukce kotelny.

Výhodná cena nové kotelny– rekonstrukce kotelny provádíme za dostupné ceny. Kvalita práce a cena za odvedený standard servisu jsou neporovnatelné. U nás za velmi precizní práci a spolehlivost účtujeme cenu, která vás mile překvapí.

Garance termínínu realizace nové kotelny - jak slíbíme, tak také uděláme. Rekonstrukce kotelen realizujeme v dohodnutých termínech.

Nechte si zpracovat nezávaznou poptávku na rekonstrukci kotelny

Adresa: Výstaviště 1 (pavilon A3), Brno

Email: info@insebo.cz

Mobil: +420 606 202 494, +420 607 974 970

------------------------

Naše další služby:

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.