Menu
Poptávka

Rekonstrukce kotelny Brno

Řešíme veškeré práce spojené s rekonstrukcemi kotelen. Provádíme odborné renovace, úpravy výkonu a funkčnosti systému kotelen. Specializujeme se na domovní kotelny, kotelny komerčních i průmyslových objektů. Nechte si od nás nezávazně nacenit službu „rekonstrukce kotelen Brno“.

Řešíme veškeré práce spojené s rekonstrukcemi kotelen. Provádíme odborné renovace, úpravy výkonu a funkčnosti systému kotelen. Specializujeme se na domovní kotelny, kotelny komerčních i průmyslových objektů, školských zařízení nebo objektů veřejné správy. Nechte si od nás nezávazně nacenit službu „rekonstrukce kotelen Brno“. Využijte naše dlouholeté zkušenosti, které jsme nasbírali v rámci rozmanitých realizací rekonstrukce kotelen. Vlastníme veškerá požadovaná odborná osvědčení potřebná k instalaci domovních kotelen. Umíme navrhnut velmi účelné systémy, které šetří realizační cenu. Zpracujeme vám projekt nové kotelny.

Rekonstrukce kotelen
Rekonstrukce kotelny

Rekonstrukce plynové kotelny má svá specifika a vyžaduje veškerá osvědčení opravňující k odborné manipulaci s plynem. S těmito projekty máme největší zkušenosti. Domovní plynové kotelny pro ústřední vytápění se nejčastěji aplikují v bytových domech.

Samozřejmě zajistíme i veškeré revizní zprávy a průběžný záruční i pozáruční servis. Rekonstrukce kotelen realizujeme na klíč, tj. dodáváme nejen projekt, řešíme samotnou instalaci, ale připravujeme také veškeré související administrativní dokumenty pro kolaudaci kotelny, dodáváme výhodně potřebný materiál apod.

Rekonstrukce plynové kotelny
Rekonstrukce plynové kotelny

Nejčastější lokality realizace služby „rekonstrukce kotelen“

 • Rekonstrukce plynových kotelen Brno – střed.
 • Rekonstrukce domovních kotelen Brno – Královo Pole.
 • Rekonstrukce plynových kotelen Brno – sever.
 • Rekonstrukce domovních kotelen Brno – Bystrc.
 • Rekonstrukce plynových kotelen Brno – Líšeň.
 • Rekonstrukce domovních kotelen Brno – Žabovřesky.
 • Rekonstrukce domovních kotelen Brno – Bohunice.

Nejvíce našich zákazníků se etabluje z řad bytových domů, administrativních budov, výrobních a průmyslových provozů, školských zařízení. Umíme řešit i velké zakazky, u kterých potřebujete tým zkušených odborníků z více profesních oblastí. Víme, že pro skvěle fungující kotelnu je třeba nejprve naplánovat veškeré aspekty jejího provozu, včetně bezpečnostních, výkonnových, regulačních hledisek. Právě proto věnujeme nemalý čas samotnému projektování takto rozsáhlých provozů.

Naše zkušenosti:

Domovní plynové kotelny
Rekonstrukce domovní plynové kotelny
Domovní kotelny
Rekonstrukce domovní kotelny
 1. Rekonstrukce plynových kondenzačních kotelen.
 2. Rekonstrukce kotelen na tuhá paliva.
 3. Rekonstrukce teplovodních kotelen.
 4. Rekonstrukce parních kotelen.
 5. Rekonstrukce kotelen na nové technologie (např. tepelná čerpadla, kogenerace aj.).

 

 

Proč poptat rekonstrukci kotelny u INSEBO Brno?

Rozsah realizací – jsme schopni provést kompletní realizace, máme nejen pracovníky na vodoinstalatérské práce, ale i tým topenářů a plynařů. Pro klienty z Brna poskytujeme veškeré služby související s rekonstrukcí bytů a domů.

Zkušenosti s realizací kotelen v Brně – máme školený tým se specializací na jednotlivé oblasti instalatérských prací. Očekávejte léty prověřenou odbornost, která je základem rychlé, a přitom kvalitní rekonstrukce kotelny.

Výhodná cena nové kotelny– rekonstrukce kotelny provádíme za dostupné ceny. Kvalita práce a cena za odvedený standard servisu jsou neporovnatelné. U nás za velmi precizní práci a spolehlivost účtujeme cenu, která vás mile překvapí.

Garance termínínu realizace nové kotelny - jak slíbíme, tak také uděláme. Rekonstrukce kotelen realizujeme v dohodnutých termínech.

Rekonstrukce kotelen je komplexní proces, který zahrnuje celkovou modernizaci anebo úpravy topných systémů v budovách. Tento náročný servis vyžaduje odborné znalosti, zkušenosti a správné vybavení. Zde je několik důvodů, proč je výhodné si na rekonstrukci kotelen pozvat odbornou topenářskou firmu:

 1. Technická odbornost: Rekonstrukce kotelen vyžaduje hluboké technické znalosti v oblasti topných systémů a regulace. Předpokládá to topenáře, kteří mají široké zkušenosti s různými typy kotelen a jsou schopni provádět technicky náročné úkoly.
 2. Správná diagnostika: nutno provést důkladnou diagnostiku stávajícího topného systému a identifikuje případné problémy. To je klíčové pro správné navržení a plánování rekonstrukce, aby se dosáhlo optimálního výkonu a energetické účinnosti.
 3. Návrh a plánování: nutno provést detailní návrh rekonstrukce kotelny, který zahrnuje optimální využití prostoru, volbu vhodných zařízení a regulace a přípravu rozpočtu. Plánování je důležité pro úspěšnou realizaci rekonstrukce.
 4. Kvalitní instalace: nutno provést profesionální instalaci nových zařízení, potrubí a regulace celého systému kotelny.
 5. Záruka a servis: jedině odborná firma umí poskytnout záruku na provedené práce a zařízení. Pokud se objeví jakékoli problémy nebo potřeba servisu, firma je k dispozici pro rychlé řešení.

Nechte si zpracovat nezávaznou poptávku na rekonstrukci kotelny

Adresa: Výstaviště 1 (pavilon A3), Brno

Email: info@insebo.cz

Mobil: +420 606 202 494, +420 607 974 970

------------------------

Naše další služby:

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.