Menu
Poptávka

Rekonstrukce rozvodů panelového domu pro klienty z Brna a okolí

Jsme připraveni pustit se do rekonstrukce rozvodů vašeho bytového domu. Specializujeme se na rekonstrukce rozvodů bytových a panelových domů. Tyto rekonstrukce jsou dosti zásadní realizací, která vyžaduje dostatek zkušeností a znalostí, aby proběhla odborně, a především rychle bez komplikací. Řada panelových domů v Brně a okolí přichází do stavu, kdy je třeba řešit rekonstrukce rozvodů, což se projevuje postupným přibýváním problémů v páteřní síti stoupaček i v samotných bytových jádrech.

Jsme připraveni pustit se do rekonstrukce rozvodů vašeho bytového domu. Řešíte netěsnící stoupačky nebo dosluhující systém vytápění panelového domu? Specializujeme se na rekonstrukce rozvodů bytových a panelových domů. Tyto rekonstrukce jsou dosti zásadní realizací, která vyžaduje dostatek zkušeností a znalostí, aby proběhla odborně, a především rychle bez komplikací. Řada panelových domů v Brně a okolí přichází do stavu, kdy je třeba řešit rekonstrukce rozvodů, což se projevuje postupným přibýváním problémů v páteřní síti stoupaček i v samotných bytových jádrech. Nejčastější problémy vznikají u vytápění panelových domů a netěsností odpadních svodů, což je projevem končící životnosti těchto systémů v panelových a bytových domech starší zástavby.

rekonstrukce rozvodů panelového domu

Veškeré věci jako protékající odpad, netěsnící vodovodní stoupačky, problémy s topením atp. snižují komfort bydlení a mohou být pro své obyvatele dokonce časem velmi nebezpečné. Kontaktujte naši firmu, zajistíme pro vás kompletní servis od plánování harmonogramu rekonstrukce rozvodů panelového domu, přes nákup materiálu za výhodnou cenu, ať po samotnou realizaci. Garantujeme maximální spokojenost a kvalitní provedení rekonstrukce rozvodů bytového domu.

Jak provádíme rekonstrukce rozvodů panelového domu

Každého správce bytového a panelového domu, i obyvatele, vždy zajímá několik zásadních otázek ve spojitosti s problematikou rekonstrukce rozvodů v panelovém domě: „Jak dlouho trvá výměna rozvodů, a kolik dnů se řemeslníci zdrží v každém bytě? Když probíhá rekonstrukce rozvodů v jednotlivých bytech, pak to znamená, že neteče voda v celém domě, nebo vždy jen v bytě, kde se rozvody právě rekonstruují? Jak se řeší běžné hygienické potřeby obyvatel bytů v době rekonstrukce rozvodů?“

Zpravidla se hygienické potřeby obyvatel paneláku či bytového domu řeší tak, že je určena ve sklepě toaleta pro byt, který právě prochází rekonstrukcí.  Stejně tak pokud máte dobré sousedské vztahy, pak je dobré se dohodnout se sousedy na možnosti využívat recipročně toaletu v momentě, kdy jste na řadě s výměnou rozvodů právě vy.

V případě, že se řeší rekonstrukce vytápění panelových domů, resp. vytápění bytových domů, pak je třeba provedení těchto rekonstrukcí plánovat na dobu mimo topnou sezónu.

Jak dlouho trvá rekonstrukce bytů?

Ano, otázky typu "jak dlouho trvá výměna rozvodů" jsou častým tématem, které chtějí naši klienti řešit před samotným sluvním dojednáním zakázky, což je pochopitelné.

Máme pro vás tedy základní info ohledně toho, jak dlouho trvá rekonstrukce rozvodů bytů. Rekonstrukce rozvodů celého standardního panelového domu trvá přibližně 1-2 dny v řadě bytů umístěných nad sebou. Samozřejmě hraje roli výška bytového domu a složitost řešení původních šachet a rozvodů. U bytových domů zděných bývá u stejného rozsahu prací čas přibližně dvojnásobný, než při rekonstrukci rozvodů panelového domu. Zpravidla jsou šachty řešeny nestandardně či nevhodně s ohledem na přístupnost pro účely rekonstrukce. To platí i o odbočkách z hlavních rozvodů směrem k bytovému napojení. Z tohoto důvodu jsou pak rekonstrukce rozvodů ve zděných bytových domech nejen časově delší, ale s ohledem na složitost i dražší.

Stejně tak rekonstrukce rozvodů panelových domů postavených před rokem 1960 jsou více nákladné, než např. u domů zděných. Zpravidla jsou totiž rozvody panelových domů řešeny tak, že neodpovídají současným normám a doporučením na funkční řešení. Z tohoto důvodu je velmi žádoucí v rámci rekonstrukce rozvodů panelového domu vedení přeložit do vhodnějších umístění, a tudíž pro něj připravit nové prostupy a případně upravit šachty apod.

rekonstrukce rozvodů bytového domu

Proč řešit rekonstrukci rozvodů v bytech právě přes nás?

Využijte naše dlouholeté zkušenosti s renovací rozvodů v bytových domech (zděných i panelových). Dbáme jak na kvalitu práce, tak i výběr vhodného certifikovaného materiálu. Vodorovné stoupačky a rozvody v bytovém domě provádíme z materiálu měděného, pozinku nebo plastu. Precizní instalace kvalitních kulových ventilů, uzávěrů a regulačních klapek jsou zárukou dlouholetého bezproblémového provozu. Společně se spolehlivostí našich pracovníků, kteří provádí svařování, napojování a spojování jednotlivých rozvodů velmi pečlivě, víte, že jste rekonstrukci rozvodů bytového domu svěřili správné firmě.

Rekonstrukce rozvodů panelového domu řešíme včetně bouracích prací, odvozu suti, zednického zapravení vzniklých otvorů a základního úklidu. Stejně tak v rámci služby „rekonstrukce rozvodů bytových domů“ provedeme obkladačské práce, zkompletujeme sanitu apod. Díky tomu máte jistotu, že práce na rekonstrukci rozvodů panelového domu budou mít optimální návaznost a budou provedeny v nejkratším možném termínu.

Modelový postup zakázky:

  • obhlídka a zaměření panelového domu
  • vypracování nezávazné cenové nabídky na rekonstrukci rozvodů
  • doladění detailů zakázky
  • podpis smlouvy o dílo na rekonstrukci rozvodů
  • příprava na realizaci (sestavení harmonogramu zakázky, objednávka potřebného materiálu, výpomoc se zajištěním potřebné dokumentace aj.)
  • realizace rekonstrukce rozvodů bytového domu
  • provedení nezbytných zkoušek vč. vypracování protokolů
  • ukončení a předání hotového díla
  • fakturace rekonstrukce rozvodů
  • zajištění záručního i pozáručního servisu

rekonstrukce_rozvodu_v_panelaku.jpg

Proč objednat rekonstrukce rozvodů panelového domu u INSEBO Brno?

Zkušenosti s rekonstrukcí rozvodů – máme školený tým se specializací na jednotlivé oblasti instalatérských prací. Očekávejte léty prověřenou odbornost, která je základem rychlé, a přitom kvalitní práce.

Cena rekonstrukce rozvodů – rekonstrukce rozvodů provádíme za přijatelné ceny. Kvalita práce a cena za odvedený standard servisu jsou neporovnatelné. U nás za velmi precizní práci a spolehlivost účtujeme cenu, která vás mile překvapí.

Rozsah realizací – jsme schopni provést kompletní realizace, máme nejen pracovníky na topenářské práce, ale i tým vodoinstalatérů a plynařů. Pro klienty z Brna poskytujeme veškeré služby související s rekonstrukcí bytů a domů.

Garance termínu realizace - jak slíbíme, tak také uděláme. Rekonstrukce rozvodů realizujeme v dohodnutých termínech.

Pokud máte zájem o službu „rekonstrukce rozvodů panelových domů Brno“, pak nás kdykoliv oslovte. Vaší poptávce se budeme obratem věnovat.

Kontakt – rekonstrukce paneláků Brno

Výstaviště 1, 648 36 Brno 
mobil: 606 202 494, 607 974 970 
e-mail: info@insebo.cz

Využijte naší specializace v oblasti rekonstrukcí rozvodů v panelových domech. Jsme zde, abychom vám pomohli zmodernizovat rozvody ve vašem paneláku. Naše odborné znalosti a zkušenosti v oblasti rekonstrukce rozvodů v panelových domech nám umožňují poskytnout vám vysoce odborné služby, na které se můžete spolehnout. Bez ohledu na rozsah práce, jsme připraveni splnit vaše individuální požadavky a zajistit vaši naprostou spokojenost. Chceme vám nabídnout nejen kvalitu, ale i důvěru, že vaše investice do rekonstrukce paneláku je v dobrých rukou. Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom odpověděli na vaše dotazy a poskytli vám podrobné informace. Dejte nám příležitost přeměnit váš panelák na moderní a komfortní místo k bydlení.

Napište nám nebo volejte, rádi se s vámi osobně setkáme a zpracujeme vám nezávaznou cenovou nabídku výměny rozvodů v panelových a bytových domech.

----------------------

Naše další služby:

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.