Bezstarostná renovace koupelen na klíč

Od návrhu až po samotnou realizaci! Ať už plánujete částečnou nebo kompletní rekonstrukci koupelny, obraťte se na Insebo Brno. Renovace koupelen poskytujeme primárně pro klienty z Brna a blízkého okolí, což však neznamená, že vaši novou koupelnu nemůžeme rekonstruovat i v místě mimo Brno. Rozsah i lokalita realizace je otázkou vzájemné domluvy!

Rekonstrukce koupelen promýšlíme do detailu – chceme, aby renovovaná koupelna plnila standardy na ergonomii a zároveň praktické požadavky zákazníka na řešení prostoru koupelny. Proto před samotným návrhem rekonstrukce koupelny se pracovníci z INSEBO Brno, kteří se budou podílet na renovaci a jejím návrhu, setkají se zákazníky. Probereme vaše konkrétní plány a představy ohledně nové koupelny, abychom byli schopni nalézt nejvhodnější dispoziční podobu plánované rekonstrukce.

V další fázi rekonstrukce koupelny se pracovníci INSEBO Brno zaměří na správnou volbu obkladů a dlažby, a také na vybavení zařizovacími předměty. Vše ohledně této fáze rekonstrukce koupelny konzultují řemeslníci INSEOBO Brno opět se zákazníkem. V dnešní  době je na trhu široká nabídka od různých výrobců v odlišném cenovém rozpětí. Zákazník by se neměl při výběru umyvadla, vany, sprchového koutu, vodovodních baterií nebo koupelnového nábytku dívat jen na vzhled a cenu, ale také na kvalitu zpracování a zohlednit i záruční a pozáruční servis. I s touto záležitostí vám v rámci rekonstrukce vaší koupelny poradíme.

Kontaktujte nás s poptávkou na rekonstrukci koupelny v Brně:

Tel/fax: +420 543 245 161
Mobil: +420 606 202 494, +420 607 974 970

Výstaviště 1 (pavilon A3), Brno

Email: info@insebo.cz

INSEBO Brno zpracuje grafický návrh rekonstrukce koupelny zdarma

Pro vytvoření celkové představy o nové podobě rekonstruované koupelny připravujeme našim zákazníkům zdarma grafický návrh, na kterém ještě společně doladíme poslední detaily. Odsouhlasený návrh slouží jako finální zadání a vodítko pro řemeslníky při rekonstrukci koupelny. Po jeho odsouhlasení a následném uzavření smlouvy už přichází na řadu samotná renovace koupelny.

Z dlouholeté praxe už víme, které výrobky do koupelny můžeme našim klientům v Brně i okolí bez obav doporučit, a před kterými je naopak při přestavbě koupelny varovat. Nechte si od nás poradit. Využijte naše dlouholeté zkušenosti z různě rozsáhlých renovací koupelen pro řadu klientů z Brna a okolí. S námi se vám povede zrenovovat koupelnu bez větších obtíží a zdlouhavého čekání.

V rámci rekonstrukce koupelen INSEBO Brno zajišťuje: