Menu
Poptávka

Rekonstrukce rozvodů vody Brno

Provádíme rekonstrukce rozvodů vody. Vyřešíme zatékání a netěsnosti starých vodovodních rozvodů. Zpravidla se jedná o kompletní výměnu rozvodů za použití moderního a vysoce odolného materiálu. Řada rozvodů, které je třeba z důvodu zastarávání materiálu vyměnit, nemá tak dlouhou životnost jako dnešní prováděné vodní i kanalizační vedení. Stejně tak metody spojování jsou stále více modernizovány, což celkově prodlužuje životnost rozvodů vody např. v bytových domech, kde jsou páteřní stoupačky hodně zatěžovány celkovým provozem budovy.

Nutnost rekonstrukce rozvodů vody se sníženým průtokem a tlakem vody je výsledkem zanášení vodním kamenem z tvrdé vody. Vodní kámen je nejen původcem výše popsaných problémů, ale také živnou půdou pro některé nežádoucí mikroorganismy, které v běžně upravené pitné vodě nenajdete. V takové situaci je jediným východiskem provedení kompletní rekonstrukce rozvodů, neboť pouhé dílčí realizace na vodovodní soustavě budovy jsou logicky kontraproduktivní v dlouhodobém horizontu.

Máte-li zájem o službu „rekonstrukce rozvodů vody Brno“, pak kontakt najdete zde.

rekonstrukce rozvodů vody Brno
Rekonstrukce rozvodů vody – realizace Insebo Brno

Vodoinstalační úkony:

  • Nové rozvody vody při rekonstrukci RD.

  • Rekonstrukce stoupaček v bytových domech.

  • Rekonstrukce rozvodů vody v průmyslových budovách a výrobních halách.

Specializujeme se primárně na rozsáhlejší realizace typu panelových a bytových domů.

Rekonstrukce rozvodů vody v panelovém domě

Nevíte, jak na rekonstrukci rozvodů vody ve vašem panelovém domě? My to víme naopak zcela přesně a poradíme vám, jak provést tuto náročnou akci co nejrychleji a s minimem problémů i nákladů. Využijte našich zkušeností z mnoha rekonstrukcí rozvodů vody v panelových domech v Brně a okolí.

Pokud u nás poptáte službu „ rekonstrukce rozvodů vody v panelovém domě“, rádi se přijedeme podívat na aktuální stav a promyslíme řešení nových rozvodů v domě. Vypracujeme vám konkrétní návrh nového řešení a připojíme k němu cenovou nabídku včetně časového odhadu realizace.

Mimo rekonstrukcí rozvodů vody v panelovém domě provádíme samozřejmě také práce spojené s obnovou kanalizačních, plynových rozvodů. Jsme schopni zajistit kompletní rekonstrukci páteřních stoupaček panelového domu, tak i rozvodů v jednotlivých bytech.

Nejčastější problémy původních rozvodů: zatékající splašková voda, která může způsobit zvýšenou korozi plynového potrubí ve stoupačkách.

Pokud máte zájem o službu „rekonstrukce rozvodů vody Brno“, pak nás kdykoliv oslovte. Vaší poptávce se budeme obratem věnovat.

Kontakt – rekonstrukce rozvodů vody Brno:

Výstaviště 1, 648 36 Brno
mobil: 606 202 494, 607 974 970
e-mail: info@insebo.cz

Napište nám nebo volejte, rádi se s vámi osobně setkáme a zpracujeme vám nezávaznou cenovou nabídku.

Rekonstrukce rozvodu vody v panelovém domě
Kompletace po provedené rekonstrukci rozvodů vody

 

X
INSEBO
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.